Wpis z mikrobloga

To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźcie sobie że wasza siostra/dziewczyna/matka ktokolwiek zostaje zgwałcona, i pojawia się on. Jeździec na białym koniu, obrońca moralności i decyduje że jeżeli jest w ciąży to ma rodzic?
Jak czują się kobiety, które są prawdziwymi ofiarami gwałcicieli i dziś czytają coś takiego.
W normalnym kraju kobieta dostaje pomoc psychologa, w Polsce usłyszy że jest morderca. Tfu.

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz p.....d - To jest dla mnie serio za dużo co wypisuje Sosnierz na Twitterze. Wyobraźci...
źródło: comment_1602056967h0TMd1XZJYaKlVOPY3AcGR.jpg
  • 110
płód czy tam zarodek to zlepek komórek, który nie ma jeszcze żadnych cech charakterystycznych dla człowieka.


@pekak: Niesamowite, nie wiedziałem że istnieje taki gatunek zwierzęcia jak "płód". Swoją drogą, myślę że posiadanie ludzkiego genotypu to bardzo charakterystyczna cecha człowieczeństwa.( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Sosnierza spotkała krytyka


@peachysound: nie, za teksty że nie powinien tego mówić. Krytykować możesz każdego ale próba cenzury nie pasujących do poglądów wypowiedzi to zagrywki w stylu reżimu.
@farmaceut: @peachysound Nie znacie biologii, nie wiecie że nowe życia zaczyna się gdy zacznie wykonywać się nowy odrębny program genetyczny?
Same plemniki nie są odrębnym życiem i nie rozwijają się. Ani kupka białka w bezładzie też nie się rozwija.

To jest oranie? To popierdółka a nie oranie.
Związek Radziecki czy Trzecia Rzesza to według ciebie normalne kraje?


@ibilon: Nie rozumiem do czego pijesz. Gdzie takie coś napisałem?

Nie znacie biologii, nie wiecie że nowe życia zaczyna się gdy zacznie wykonywać się nowy odrębny program genetyczny?

Same plemniki nie są odrębnym życiem i nie rozwijają się. Ani kupka białka w bezładzie też nie się rozwija.

To jest oranie? To popierdółka a nie oranie.


@milymirek: A gdzie ja napisałem
@peachysound: Ty byłeś "wołany", bo byłeś wymieniony we wpisie przez @farmaceut no ale to dlatego, że jesteś autorem wpisu.
Tematem, zarzutem ze strony @farmaceut jest, jakoby prawica nie miała zdolności precyzyjnego określenia początku życia, momentu od którego obowiązuje ochrona życia. Bo zacytował, że "niedługo plemik będzie uznany przez prawicę za początkowe stadium dziecka".
A granica rozpoczęcia wykonywania odrębnego programu genetycznego jest jedyną super precyzyjną i jasną granicą. Alternatywy są mało precyzyjne,