Wpis z mikrobloga

"koronaściema"
"róbcie co chcecie, ale dajcie ludziom żyć po swojemu"
"nie będę nosił maseczek"
"wirusa nie ma"
"grypa groźniejsza"
"nie znam nikogo kto miał wirusa"
"koronaświrus"
"media nakręcają panikę"

Pandemia to chyba najlepszy, dotychczas istniejący test na szura i niski iloraz inteligencji. Działa w każdej grupie i na każdym szczeblu. Widzisz typowy tekst denialisty i już wiadomo, że mamy do czynienia z osobą niedorozwiniętą, z mocnym potencjałem na Janusza.

#koronawirus
  • 139
  • Odpowiedz
@Niczyporuk idiotyczne podejście do tematu. Ja wiem lepiej więc łamie przepisy. To jest właśnie jeden z powodów dlaczego polska nigdy zachodu nie dogoni... Polak zawsze mądrzejszy od każdego.

Tak jakby to był jakiś problem posiedzieć chwilę w domu, mieć maseczkę na mordzie czy przestrzegać ograniczenia prędkości na drodze.
  • Odpowiedz
@Purple:

Bo Cię nie chroni. Chroni innych. Wirus jest mały. Jego nośnik (ślina) już nie i to ona zatrzymuje się na masce. Serio to takie trudne ?

Czyli sam potwierdzasz, że maska dla ludzi zdrowych nie przynosi żadnych korzyści. W takim razie dlaczego ma to nosić 100% społeczeństwa, jeśli zakażony jest jego promil?
  • Odpowiedz
wirusem żyją dzisiaj tylko media i ten tag na wykopie.


@Trafas: Powiedz to mojej pacjentce, która leciała śmigłowcem na rurze do szpitala III stopnia referencyjności COVIDowej w innym województwie, bo w moim nie było miejsc izolowanych monitorowanych z dostępem do respiratora...
  • Odpowiedz
@mickpl: Odpowiedź jest dość prosta, choć nie oczywista na pierwszy rzut oka. Ci ludzie po prostu całe życie doszukiwali sie spisków, ponieważ to jest najłatwiejsze wytłumaczenie wszystkich problemów (terroryzm? Gdzie tam WTC sami amerykańce se wysadzili, lądowanie na księżycu? nieeee to się nie da - sfabrykowane). I tak z dziesiątkami tysięcy innych durnych teorii. Rozwój internetu tylko poszerzył możliwość wchłaniania tego gówna i mamy efekt.
  • Odpowiedz
@Niczyporuk myslenie zero-jedynkowe od osoby która ze względu na pare debilnych zakazów i posunięc rządu neguje i nie chce stosować podstawowych zasad dystansu i higieny w walce z epidemia. #!$%@? debile..
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku denializm to nie wina rządu, ale jedynie ich złe ruchy odkryły tych szurów którzy by jedli gówno byle tylko robić komuś wbrew lub fochać się podstawowe zasady dystansu i higieny bo lasy zamykajo. Idioci i tyle
  • Odpowiedz
@mickpl: niestety wśród nas jest wielu idiotów, którzy nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa. Tacy bystrzy a wiedzę mają na poziomie dna. Nie dość że mają w d... ogół społeczeństwa, to także nie zdają sobie sprawy że zaorają różnorodnych przedsiębiorców i miejsca pracy. Dużo przypadków = zamykanie wielu biznesów, co spowoduje szereg innych konsekwencji. We wszystkich schorzeniach najważniejsza jest profilaktyka, ale jak widać do niektórych nie dociera.
  • Odpowiedz
@mickpl: No dokładnie, ha tfu na foliarzy, przecież pandemia jest. Dziś np. potknąłem się o trupa na ulicy idąc do biedry po kontener strajtaśmy. Bym się poobijał. Ktoś mógłby zacząć sprzątać te truchła, bo zaczynają śmierdzieć.
  • Odpowiedz