Wpis z mikrobloga

"koronaściema"
"róbcie co chcecie, ale dajcie ludziom żyć po swojemu"
"nie będę nosił maseczek"
"wirusa nie ma"
"grypa groźniejsza"
"nie znam nikogo kto miał wirusa"
"koronaświrus"
"media nakręcają panikę"

Pandemia to chyba najlepszy, dotychczas istniejący test na szura i niski iloraz inteligencji. Działa w każdej grupie i na każdym szczeblu. Widzisz typowy tekst denialisty i już wiadomo, że mamy do czynienia z osobą niedorozwiniętą, z mocnym potencjałem na Janusza.

#koronawirus
  • 139
@mickpl: Denializm to wina rządu. Od początku należało wprowadzić jasne zasady i się ich trzymać, a nie idiotyczne obostrzenia o zamykaniu lasów.

Wirus istnieje i pandemia jest faktem, natomiast to jak świat, a w szczególności nasz rząd na to zareagował, to jest porażka.

Zamykanie kin, odwoływanie premier, zamykanie lasów, lokali, co chwila sprzeczne informacje o tym kto powinien nosić maski i gdzie.

A w Polsce jak chce się dowiedzieć czy mam
Pandemia to chyba najlepszy, dotychczas istniejący test na szura i niski iloraz inteligencji.


@mickpl:
Czy przed rokiem 2020 używałeś maski bądź przyłbicy jako element ochrony przed zakażeniem? Śmiem twierdzić, że nie. Więc czemu nagle ludzi, którzy postępują tak jak postępowali całe życie nazywasz szurami, skoro to właśnie tacy jak ty dali sobie założyć na twarz kawałek tkaniny. I nie, nie twierdzę że koronawirus nie istnieje, ale nie wydaje mi się, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@mickpl: ja codziennie blokuje na FB jakiegoś szura, dodam, że są to w 95% debile, których miałem wątpliwą przyjemność w przeszłości poznać. Dzisiaj mojej siostrze i szwagrowi wyszedł wynik pozytywny, od kilku dni ledwie funkcjonują, ale kuuurła panie nie ma żadnego wirusa, ja się nie dam zakuć w kaganiec, nie założę maski na 5 minut, bo to odbiera moją wolność kwiiiii Na screenie kolejny dzban do zablokowania
Pobierz stulejan - @mickpl: ja codziennie blokuje na FB jakiegoś szura, dodam, że są to w 95%...
źródło: comment_1602004619oAgPJlVXkYlul04o4fQLsQ.jpg
@mickpl: wpisałeś dużo zdań która nie muszą wypowiadać dwie osoby. Zupełnie inny tok myślenia jest u osoby co uważa że reakcja jest przesadzona do akcji i zdrowie kilku obywateli nie jest warte niszczenia życia innym i paraliżu służby zdrowia, a całkiem inne są szury mówiące "wirusa nie ma", nasz mały manipulancie. Bez względu na to co uważasz o tych dwóch sprawach to stawianie ich w jednym poście świadczy o twoim ujemnym