Wpis z mikrobloga

mama albo mi to daje, albo wpycha siłą, albo robi przelew ¯\(ツ)/¯


@Goronco: i nic z tym nie zrobisz, moja jak tylko wpada to wypełnia lodówkę do pełna i nie mam nic do gadania xD
  • Odpowiedz
Ja jak w zeszłym toku kupiłem sobie na urodziny PS4 bez pytania, to się (już) była trzy dni nie odzywała. :D


@Typowy_Janusz_z_brzuchem: Z moim bratem kupiliśmy drukarkę 3d na raty i dzielimy sie na pół. Więc w ciągu tych 20 msc trzeba spłacić aż 400 zł.
Jego żona nie odzywa się do niego już półtora tygodnia xdd
  • Odpowiedz
  • 2
@Dru_Gru jeśli tak patrzy na jego wydatki, to pewnie z niego hajs też ciągnie, podliczając zniszczone nerwy, Roksa wyjdzie pewnie taniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Sprus no ja też nie czaję, zadziwiająco dużo osób tutaj pisało że powinno się uzgadniać "większe wydatki" (1500zl xdd). Ale nie wiem po co i dlaczego
  • Odpowiedz
@Goronco: po tym jak piszesz miałam wrażenie, że o wiele mniej. 1500 zł to nie jest mały wydatek - nawet gdy mieszka się we dwojkę i kazdy zarabia powyżej średniej krajowej. Oczywiscie nie jest to wydatek na ktory zbiera sie kilka miesiecy, ale tez nie jest to wydatek codzienny.
  • Odpowiedz
nie wzielabym grosza od rodzicow jezeli byłabym w stanie uttrzymac się sama... wstyd by mi bylo wziac te 200 zł na jedzenie od mamy po czym kupic xboxa lub ps5 za 2 kafle xD


@dorotka-wu: mimo tego, że zarabiam dużo, zwłaszcza na swój wiek, to moi rodzice nie biorą ode mnie grosza za to, że mieszkam w ich mieszkaniu, a dodatkowo opłacają rachunki za nie. też mam im na siłę wysyłać
  • Odpowiedz