Wpis z mikrobloga

Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream Team, pamiętajcie o tym!

Planując aborcje farmakologiczną w domu warto mieć pod ręką ⤵️
zapas podpasek
leki przeciwbólowe, ale nie te rozkurczowe
termofor albo butelkę z ciepłą wodą
łatwy dostęp do toalety
termometr
wodę do picia
ciepły koc
naładowany telefon
coś do robienia
I oczywiście tabletki poronne! Skąd wziąć mifepriston i misoprostol?
Te z wiarygodnego i bezpiecznego źródła można uzyskać od organizacji WHW, czyli Women Help Women, poprzez stronę womenhelp.org
Faktyczne poronienie następuje w ciągu kilku godzin od zażycia misoprostolu. W tym czasie bywa bardzo różnie - z naszych doświadczeń wynika, że niektóre osoby wyszorują w tym czasie pół mieszkania i zrobią obiad, a niektóre będą się zwijały z bólu siedząc na toalecie przez 3 godziny. Dlatego mówimy, że lepiej mieć kogoś pod ręką, kto w razie czego zajmie się Twoim dzieckiem czy zwierzęciem.
Wywołaniu poronienia towarzyszy ból o bardzo różnym natężeniu - może być podobny do miesiączkowego albo do porodowego. Każda osoba inaczej to odczuwa, ale nie należy się nastawiać na najgorsze. Po lekach przeciwbólowych ból znacznie maleje. Pomaga też ruch i termofor.
Poronieniu towarzyszą tak zwane objawy niepożądane - biegunka, wymioty, dreszcze, gorączka. To są całkowicie normalne reakcje organizmu na misoprostol przyjęty w takiej dawce, jaka jest potrzebna do wywołania poronienia. Jeśli te objawy wystąpią, nie ma powodów do niepokoju. Mogą wpływać na komfort i samopoczucie, ale nie są niebezpieczne.
Jeśli nie masz nikogo, kto by ci towarzyszył wejdź na forum Kobiety W Sieci - aborcja po polsku maszwybor.net, znajdziesz tam wsparcie online od osób posiadających już to doświadczenie. Przed i w czasie aborcji możesz jeść i pić (picie jest bardzo ważne w przypadku silnego krwawienia!). Pamiętaj jednak, że jednym ze skutków ubocznych mogą być wymioty, więc lepiej żeby posiłek był lekki. Nie pij alkoholu. Możesz palić, jeśli palisz
Pobierz anecia889 - Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream T...
źródło: comment_16018533038rxFvhnWz3QxMzH85DNfVd.jpg
  • 559
O tych co miały męża, który nagle zginął i nie są pewne czy dadzą radę zapewnić dziecku wystarczająco godne warunki życia, wiedząc o tym, ze pieniądze które mogłaby otrzymać od państwa polskiego

A co, ciężko dupę do pracy ruszyć? Leżeć i pachnieć się umiało. Umiesz liczyć, licz na siebie, nie na państwo, które własnych pieniędzy nie posiada. Tylko kalectwo umysłowe mające dwie lewe ręce sobie w tej sytuacji nie poradzi.


@ManiacTeam:
@ediz4: co? Nie wiem skąd wziąłeś pomysł by do tego mieszać Lenina i dlaczego uważasz że miałbym się z nim jakoś identyfikować?? Ani czemu miałoby to u mnie wywołać ból dupy? Weź to jakoś rozrysuj.

Seks jest fajny sam w sobie, a ciąża może się zdarzyć przy najlepszych zabezpieczeniach. Konserwy mogą sobie srać żarem, ale i tak aborcje będą się odbywały. I prędzej czy później będą legalne również w Polsce. Elo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro: Zatem odpowiedz mi czym różni się życie małego kotka uwielbianego tu na wykopie i rzuconego o ścianę od życia poczętego, które się nie prosiło na świat a powstało wyłącznie z głupoty i skrajnej nieodpowiedzialności? To życie i to życie, to i to drugie jest zlepkiem komórek. Bo co, dzieci na wykopie są be a koty cacy? Podwójne standardy ludzi nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
Oraz nigdy nie napisałem, że zabraniam
Prawactwo wykopowe, zanim uprawia sex sprawdza majątek drugiej osoby, podpisuje umowę że w razie wpadki oboje będą razem do końca życia, a nie czekajcie oni nie uprawiają sexu i myślą ze tak to właśnie działa. Nie popieram przeprowadzania aborcji samemu w domu, ale każdy ma prawo do informacji jak to zrobić i samej decydować o swoim ciele.

@a-duRRud-a: Przede wszystkim stosuje antykoncepcje i nie robi tego z losową osobą w kiblu.
@NaopaK z resztą, spoko, jak uważacie, że zabijanie istot żywych jest w porządku że względu na wygodę własną, to też jest jakiś pogląd, tylko na litość boską, nazywajmy to po imieniu - zabójstwem, i przyjmujmy wszystkie konsekwencje takiej tezy - jak mnie #!$%@? hałasujący sąsiad, albo irytujący rodzic, to też go powinnam móc mogę kropnąć bez konsekwencji.
Powodzenia, przy mocnym krwawieniu zanim przyjedzie karetka i dotrze z nią na stół operacyjny to będziesz mógł przykryć taką dziewczynę kocykiem już na stałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@alteron: Zaczniesz się edukować wczęśniej na temat przebiegu ciąży, czy pójdziesz "na żywioł" jak twoja żona/partnerka poroni z przyczyn naturalnych?

Gdybyś nie był totalnym ignorantem,to darowałbyś sobie teksty o przykrywaniu kocykiem
Każdy kierowca musi się liczyć z tym, że wsiadając za kółko ryzykuje zdrowiem, albo życiem, bo wypadki się zdarzają. Konsekwencje są takie, że dzieci dorastają bez ojca, żona bez męża, ma pewnie kłopoty finansowe, może znajdzie potem jakiegoś gacha, on będzie molestował dzieci - no podąża za tym cała lista konsekwencji, materialnych, ale też niematerialnych, może potem dzieci sobie potem nie radzą, mają traumy, żona też wiadomo cierpi. Czy w związku z
@anecia889: Dobra robota pewnie nie jedna nastolatka urodziła wbrew sobie bo nie wiedziała jak skombinować te tabletki.

Popieram antykoncepcje bo:
- gwałty
- choroby
- ucieczka partnera
- zmiana statusu materialnego
- pękła gumka a rodzice nie są gotowi na dziecko.

Czy według niektórych Was lepiej by nastolatka/biedna dziewczyna po studiach została samotną matką ciągnęła 500+ i wszystkie inne socjale i by dziecko miało już #!$%@? start od początku. Tak bardzo
co? Nie wiem skąd wziąłeś pomysł by do tego mieszać Lenina i dlaczego uważasz że miałbym się z nim jakoś identyfikować?? Ani czemu miałoby to u mnie wywołać ból dupy? Weź to jakoś rozrysuj.


@diogene: Najwyraźniej brak Ci wiedzy bo Lenin podobne słowa wypowiadał na wiecach a konserwami wtedy było społeczeństwo nie wierzące w komunizm.

Seks jest fajny sam w sobie, a ciąża może się zdarzyć przy najlepszych zabezpieczeniach. Konserwy mogą
Gdy dochodzi do wypadku samochodowego, przyjeżdża karetka i stara się zminimalizować negatywne konsekwencje wypadku. Nikt nie mówi kierowcy ze zmiażdżonymi nogami: "cóż, znałeś ryzyko, teraz musisz ponieść konsekwencje", bo wcale nie musi - póki są medyczne możliwości, by im zapobiec. Dlaczego w przypadku wpadki miałoby być inaczej?


@KomosaBiala: wypadek samochodowy czyli wypadek losowy na który często nie mamy wpływu kontra seks czyli prokreacja której naturalnym elementem może być ciążą. Masz tam
Zatem odpowiedz mi czym różni się życie małego kotka uwielbianego tu na wykopie i rzuconego o ścianę od życia poczętego, które się nie prosiło na świat a powstało wyłącznie z głupoty i skrajnej nieodpowiedzialności? To życie i to życie, to i to drugie jest zlepkiem komórek. Bo co, dzieci na wykopie są be a koty cacy? Podwójne standardy ludzi nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.


@ManiacTeam: Komar to też życie. Więc skoro
@anecia889 sugerowanie, że wywoływanie poronienia końskimi dawkami leków, bez jakiejkolwiek kontroli lekarza jest bezpieczne, to olbrzymia nieodpowiedzialność. Samą zresztą piszesz w poście, że "efekty uboczne" mogą być bardzo zróżnicowane i niepokojące. Ciekawy jestem, kto potem bierze odpowiedzialność za te wszystkie nastolatki, które są zbyt mało ogarnięte, żeby się zabezpieczyć w trakcie seksu, ale wystarczająco inteligentne i dojrzałe, żeby samodzielnie sprowokować poronienie przy użyciu środków farmakologicznych. Mity na temat aborcji krążą po obu
@diogene: xD Argument typu karta pułapka choć w zasadzie zawsze wykorzystywany przez kobiety które chyba myślą że sensem ich życia jest seks który nadaje im jakąś wartość. Ale tutaj mamy faceta co jest serio dziwne. Na ale nie takie rzeczy robią ludzie zaorani.