Wpis z mikrobloga

Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream Team, pamiętajcie o tym!

Planując aborcje farmakologiczną w domu warto mieć pod ręką ⤵️
zapas podpasek
leki przeciwbólowe, ale nie te rozkurczowe
termofor albo butelkę z ciepłą wodą
łatwy dostęp do toalety
termometr
wodę do picia
ciepły koc
naładowany telefon
coś do robienia
I oczywiście tabletki poronne! Skąd wziąć mifepriston i misoprostol?
Te z wiarygodnego i bezpiecznego źródła można uzyskać od organizacji WHW, czyli Women Help Women, poprzez stronę womenhelp.org
Faktyczne poronienie następuje w ciągu kilku godzin od zażycia misoprostolu. W tym czasie bywa bardzo różnie - z naszych doświadczeń wynika, że niektóre osoby wyszorują w tym czasie pół mieszkania i zrobią obiad, a niektóre będą się zwijały z bólu siedząc na toalecie przez 3 godziny. Dlatego mówimy, że lepiej mieć kogoś pod ręką, kto w razie czego zajmie się Twoim dzieckiem czy zwierzęciem.
Wywołaniu poronienia towarzyszy ból o bardzo różnym natężeniu - może być podobny do miesiączkowego albo do porodowego. Każda osoba inaczej to odczuwa, ale nie należy się nastawiać na najgorsze. Po lekach przeciwbólowych ból znacznie maleje. Pomaga też ruch i termofor.
Poronieniu towarzyszą tak zwane objawy niepożądane - biegunka, wymioty, dreszcze, gorączka. To są całkowicie normalne reakcje organizmu na misoprostol przyjęty w takiej dawce, jaka jest potrzebna do wywołania poronienia. Jeśli te objawy wystąpią, nie ma powodów do niepokoju. Mogą wpływać na komfort i samopoczucie, ale nie są niebezpieczne.
Jeśli nie masz nikogo, kto by ci towarzyszył wejdź na forum Kobiety W Sieci - aborcja po polsku maszwybor.net, znajdziesz tam wsparcie online od osób posiadających już to doświadczenie. Przed i w czasie aborcji możesz jeść i pić (picie jest bardzo ważne w przypadku silnego krwawienia!). Pamiętaj jednak, że jednym ze skutków ubocznych mogą być wymioty, więc lepiej żeby posiłek był lekki. Nie pij alkoholu. Możesz palić, jeśli palisz
anecia889 - Hej, zagubione dziewczątka!
Kopiuję tu tylko wpis z fp Aborcyjny Dream T...

źródło: comment_16018533038rxFvhnWz3QxMzH85DNfVd.jpg

Pobierz
  • 559
@anecia889: a w razie czego mogę zadzwonić do tej fundacji i kupić płód? W sensie, żeby przekazać kobietom w trudnej sytuacji, żeby donosiły płód do końca i przepisany go na mnie? Za kasę. Jest wiele dziewczyn które się na aborcje decydują przez zła kondycję finansowa, a tu byłby win win.
@anecia889: rozwala mnie ile w tych komentarzach jest opinii, typu że jak kobieta chce dokonać aborcji to na pewno jest puszczalska, na pewno rozkłada nogi przed każdym ¯\(ツ)_/¯
Ja jestem w stałym związku, nie chcemy mieć dzieci nigdy. Oczywiście zabezpieczamy się, planujemy też wazektomię. Ale jak zabezpieczenie zawiedzie, a mogłoby się tak stać, to wycieczka na Słowację. A może wg niektórych lepiej, żebyśmy się w ogóle nie kochali do czasu
Jeśli przekroczy się termin realizacji, to może odmówić. Wtedy zostaje urodzenie, zrzeczenie się praw i zostawienie dziecka w szpitalu. Najbardziej humanitarne wyjście.


@ManiacTeam: mhm czyli wystarczy przeciągnąć sprawe aż bedzie za pozno na aborcje, a potem niech sie matka martwi porodem i jego ewntualnymi skutkami, może niech se nawet strzeli samobója, nikogo to nie obchodzi, trzeba było nie dać sie gwałcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z