Wpis z mikrobloga

277706,89 - 42,2 = 277664,69

Niektórzy mówią, że nie można chlać 2 dni z rzędu, spać 8h przez te 2 dni a potem pobiec maraton, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstać rano i ubrać buty. Na tym polega odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wirtualny Londyn Maraton, nie chciało mi się robić tego maratonu, z 4 razy się zbierałem żeby się ubrać. Na śniadanie zjadłem 2 bułki z salcesonem i musztardą, na trasie jeden mały żel i 0 wody, wątroba po libacjach troche bolała xD Ale jako tako dałem rade, trasa 3/4 po lesie to jeszcze troszke trudniej.

Czas z zegarka to: 3:41:22, pewnie gps w telefonie nie ogarniał w lesie więc musiałem jeszcze dobiec 1km więcej żeby aplikacja zaliczyła bieg :D Patrząc jak na to że od 5 tygodniu nie jestem w ogóle w treningu to jest nieźle :D

#sztafeta #bieganie
aukolb - 277706,89 - 42,2 = 277664,69

Niektórzy mówią, że nie można chlać 2 dni z ...

źródło: comment_16018245300zeJbg3bCdHkcd5seyOEpO.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gokish: ten #!$%@? podbieg koło wieży telewizyjnej i posrany zbieg to mi się od zeszłego roku po nocach przypomina jak mój mózg wybiera dla mnie żałosne momenty z życia kiedy próbuję usnąć, łącznie z moim optymistycznym podejściem o treści "na koniec będzie z górki to już luz" xD

@aukolb: gratulacje mireczku tak czy siak, niektórzy to i bez picia uznali by ten czas za całkiem dobry :D