Wpis z mikrobloga

#masterchef #!$%@?, ja #!$%@?. Jak bardzo trzbea być złym człowiekiem w serduszku, żeby powiedzieć coś takiego swojemu dziecku przed kamerą. Aż mi się smutno zrobiło, a zdarza mi się płakać raz na ruski rok :./
VanQator - #masterchef #!$%@?, ja #!$%@?. Jak bardzo trzbea być złym człowiekiem w se...
  • 51
  • Odpowiedz
  • 2
Wierzcie lub nie, ale 50% lasek jakie teafia do psychoterapeutów na początku uczy się zdywać toksyczną relację z madką...
  • Odpowiedz
@VanQator: Co za żabsko bez serca, naprawdę smutne.

Moi rodzice zawsze mnie dopingowali i mówili że "jeśli tobie ma sie nie udac to niby komu?". Kiedy mi nie wychodziło to tata nauczył mnie, że nigdy nie trzeba sie poddawać i że cierpliwość i wytrwałość to prawdziwe cnoty. Pamiętam jak nie chciałem iść na magisterke na UJ, bo niałem egzamin wstępny i tylko 3 miesiące do nauki na niego. Tata mnie
  • Odpowiedz
  • 2
@DarkenSound: Dziewczyna położyła konkurencję, a matka, zamiast wesprzeć ją na duchu, to #!$%@?ła jej jeszcze mocniej, mówiąc m. in., że ona zrobiłaby to lepiej. Dodatkowo pokazano, jak po omawianiu dań dopytywała się córki, czy jej danie było najgorsze, czy się przesłyszała. Ogólnie mamusia wygląda na taką, dla której dziecko nigdy nie będzie wystarczająco dobre.
  • Odpowiedz
@VanQator: Wczoraj nie mogłam odpalić filmiku, dzis nadrobiłam. Jezu znam to to sprzed paru edycji, wtedy jeszcze oglądałam ten program a Beta była moja faworytka. Huczało w necie z dopiskiem „matka roku”. #!$%@? jak ja wspolczulam tej dziewczynie, moja matka jest taka sama, nawet ta wredna mina babki mi moja przypomina. #!$%@? nigdy nie zrozumiem schematu takich matek. Ale Beata wygrała <3
  • Odpowiedz
@VanQator: Wracam do tego w rozmowach rodzinnych przy stole. Włączam gdy się kłócą i później się godzą, chcą być lepsi i są od tej baby we fryzurze na chłopca z „Bubelbyn”
  • Odpowiedz