Wpis z mikrobloga

#masterchef #!$%@?, ja #!$%@?. Jak bardzo trzbea być złym człowiekiem w serduszku, żeby powiedzieć coś takiego swojemu dziecku przed kamerą. Aż mi się smutno zrobiło, a zdarza mi się płakać raz na ruski rok :./
VanQator - #masterchef #!$%@?, ja #!$%@?. Jak bardzo trzbea być złym człowiekiem w se...
  • 51
  • Odpowiedz
Matka walnieta, ale dzieki temu z córki wyrosła fajna, niezmanierowana kobieta i to mimo trgo że jest bardzo ładna. Pewnie dobry materiał na żonę i matkę. - czyli “antyp0lka” ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do tego starego babska, to wydaje mi się, że odbierała te porażkę bardziej osobiscie niż ta córka, jednocześnie niepotrafiac sie pogodzic z tym, ze jest w złym świetle przed publika. Co z kolei
  • Odpowiedz
@taki_sobie_mirek: no, akurat w przypadku tego programu to 90% emocji jest kręcona dzieki marynowaniu ogóra,i wychodzi to całkiem dobrze. Nie. mama raczej nie jest podstawiona, ani jej zachowanie wyreżyserowane.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nwm.

@VanQator: mogę zapytać jak wykorzystujesz zaoszczędzony na pisaniu czas? Mi ciągle brakuje czasu i myślałem już o używaniu takich skrótów, tylko nie wiem czy się opłaca. Doradź.
  • Odpowiedz
@partykula01: tez mi się wydaje ze to ona. Beata sniechowska. Szef kuchni i współwłaściciel knajpy młoda Polska w centrum Wrocławia. Polecam się przejść i spróbować. swoją droga ciekawa osoba. Tak mi się wydaje, ze to ona
  • Odpowiedz
Jezu jakbym widziala moja babcie. Nawet wyraz twarzy podobny. "Wydaje mi sie, ze przytylas" "Znowu jestes chora? Nawet nie zachorowac nie umiesz?" "No dobre to twoje ciasto, ale lepsze jednak kupne" xD moja mama tez przez to do dzis ma problemy ze soba, od kiedy zaczelam to zauwazac u babci to mam do mojej wlasnej mamy wiecej zrozumienia. Tacy ludzie to po prostu narcyzy, przyjaciolki matka jest identyczna. Niestety tego sie nie
  • Odpowiedz