Wpis z mikrobloga

Mirki, czy jest tu może ktoś, kto korzysta z najmu długoterminowego?

Mam kolegę, który mi to polecił jako fantastyczne rozwiązanie, ale jakoś nie mogę się przekonać.

Konkretnie, chciałbym coś z grupy VW (finansowanie przez VW Bank), na 3 lata. Nie mam niestety firmy.

Wypowie się ktoś? Wady, zalety?

#motoryzacja #finanse #vw #volkswagen #audi #porsche #vwbank pozwolę sobie również dodać #leasing
Pobierz
źródło: comment_1601726459f0B1uTIrGvMtwRdqSWBxlQ.jpg
  • 15
@asfalt6: nie wiem, ja się nie zachwycam ¯\_(ツ)_/¯ Fajnie wygląda mała rata w reklamie, ale w praktyce jest mniej więcej tak jak napisałem. Plusem jest też to że nie zamrażasz całej gotówki, możliwe że wychodzi trochę korzystniej od kredytu ale nie liczyłem tego dla przypadku konsumenta.

Jak masz firmę to jest sporo lepiej, dlatego że fiskus oszukuje na autach w ten sposób że jak kupujesz auto to ono jest pół firmowe
@elmo141: Bzudra. Rozliczają według książeczki zwrotów.

@asfalt6: Ja korzystam właśnie z VW Banku, Audi dokładnie. Zachwytem jest wygoda, płacisz miesięczną rate i ubezpieczenie, i nic więcej Cię nie obchodzi. Oprocentowanie w przypadku Audi jest śmiesznie niskie. No i masz możliwość regularnej wymiany samochodu na nowy. Z moje perspektywy same plusy, bo jakoś nie czuję konieczności posiadania samochodu na własność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peterr767: tyle w Audi wychodzi, ale auto wycenione na 159k chyba. W bmw, podobne wyposażenie, po rabacie 120k i koszt całościowy wynajmu chyba 71k, ale 30k płacę na dzień dobry.
@dziaru: o dziwo, z całej grupy VAG, jeśli chodzi o najem długoterminowy, to najkorzystniej wychodzi Audi, przynajmniej tak było w moim przypadku. Golf 7 wychodził ~50 zł miesięcznie więcej, ale przy umowie na 4 lata, Octavia też była droższa. Nie wiem jak to teraz wygląda, bo został mi jeszcze rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peterr767: teraz pewnie też tak jest, z tym, że nie da się rozsądnie skonfigurować A3 poniżej 150k. Auto z zewnątrz wygląda super, ale za to rozczarowuje w środku - materiałami i wyciszeniem.