Wpis z mikrobloga

@AGS__K: Tylko że w oryginalnej mandze praktycznie nie było tego typu "zajebistych poziomów". SSJ to żółte włosy, SSJ2 to wyładowania elektryczne, a SSJ3 to długie włosy i parę innych nieskomplikowanych detali. Również jeśli chodzi o wrogów, którzy z każdym kolejnym poziomem stawali się mniejsi i mniej potworni. Ogólnie mówiąc, ta prostota to styl Toriyamy, a że mangi są czarno-białe, to w nich nie wystarczy zmienić postaci koloru, bo i tak nie
@AGS__K: @Shounen: W sumie pamiętam też historię samego rysunku ssj5, który w oryginale de facto nie jest Goku. Fan arty z SSJ5 to jest do dziś mokry sen dzieciaków 90s, czyli teraz prawie 30 letnich chłopów (cholera, czuję się stary :D). Ale nie ukrywam, że wolałbym przekolorowanego SSJ4 od nudnego Blue. Chociaż mam wrażenie, że Toyble trochę zaśmieszkował z tego wszystkiego, patrz MUI ( ͡° ͜ʖ ͡°
@LibertyPrime: jakoś pod koniec lat 90 albo na początku 00 prowadziłem z jakimiś randomami z internetu stronę o tematyce dragon ball xd pisałem tam jakieś artykuły o atakach z db, aurach i innych rzeczach xD pamiętam jak kiedyś ktoś #!$%@?ł jakiś mój artykuł i była dissowaliśmy się z innym portalem, fajne to były czasy
i.....i - @LibertyPrime: jakoś pod koniec lat 90 albo na początku 00 prowadziłem z ja...

źródło: comment_1601676182OYuHcSWH8MBfB3kf5MxrtG.jpg

Pobierz