Wpis z mikrobloga

a najmniejszymi literami jest napisane "nie muszą być wysocy". Macie dowód na to, że #p0lka woli nawet żeby facet się malował niż był niski xD


@zera1: Lecz się na nogi, bo na głowę u ciebie nie ma już szans.

Widać wyraźnie, że ten tekst był pisany pod koniec, kiedy już brakowało miejsca na kolejne wypowiedzi.
Napisane, tam gdzie jeszcze się ten tekst zmieścił.
@skizo:
To jest droga do zredukowania faceta do zera w społeczeństwie. Jak mężczyzna ma kształtować u siebie charakter, jeżeli nie stawia mu się żadnej poprzeczki i nie narzuca żadnych norm społecznych. Konsekwencją tego będzie:
- nie musisz mieć pracy
(wystarczy ci socjal)
- jak masz pracę, to nie musisz być kierownikiem
(będzie nią twoja koleżanka, bo należą się parytety)
- nie musisz być ambitny, nie musisz nic osiągnąć, nie musisz być
@skizo: Jak czytam te bzdurne komentarze o malowaniu się to zawsze przypomina mi się Rogucki i ile hejtu było w jego stronę za choćby kolorowe powieki - mimo, że jest artystą i taka była jego kreacja sceniczna. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, z jakimi komentarzami musi się spotykać malujący się chłopak w innym środowisku niż raczej tolerancyjne środowisko artystyczne. To, że ja nie stosuję makijażu w żaden sposób nie oznacza, że
@skizo: moim zdaniem świetny plakat. Nawet to zdanie o malowaniu się - pamietam chociażby czasy gimnazjum, gdy większość osób miała trądzik. Dziewczyny były trochę w „uprzywilejowanej” pozycji, bo mogły go tuszować makijażem. Chłopcy, niestety, musieli „świecić” krostami. Sama miałam trądzik i wiem, jak to się rzuca na psychikę, zwłaszcza w tak młodym wieku. A że rówieśnicy w tym wieku potrafią być bardzo okrutni to już nawet nie wspomnę. ¯\(ツ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@skizo: @harrisshusbando: @harrisshusbando: @pan_warell:
Mezczyzni nie chca byc tacy bo im sie tak mowi, tylko tego wymaha spoleczenstwo. Chcemy cos zmienic to zmiencie myslenie i oczekiwania od innych, a nie #!$%@? ze facet nie musi byc napakowany i moze byc mu zimno. Bo moze. Tylko pozniej od "takiej #!$%@?" jak to rozowe pomysla beda stronic, bo po co im zimne chuchro. Zacznijcie zmieniac siebie, to i inni mezczyzni