Wpis z mikrobloga

@Brightsider: o ja, juz to wiesz xd kurde moze mamy inne definicje "glowy rodziny" albo cos, dlatego chyba nie popieram Twojego negatywnego podejscia ktore opisales :D dla mnie to nie jest nie wiem - bycie jakims #!$%@? macho czy cos - tylko bycie wsparciem dla drugiego i ewentualnego wspomnianego gówniaka (wystarczy w duzej mierze nie bycie ciezarem i troche chęci) xd co do presji spolecznej, sam sie z nia zetknalem
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś modelami czy aktorami tak samo jak ten wykopek tak samo oni nie są w moim życiu autorytetem. To, że jakiś znany aktorzyna używa kremów czy kosmetyków to znaczy, że jest to normalne? Gdyby celebryci zaczęli jeść gowno to też Twoim zdaniem to by było normalne bo ktoś znany tak robi? Jak nie masz nic do napisania to lepiej nic nie pisz
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po co mi wyjeżdżasz z jakimiś modelami czy aktorami tak samo jak ten wykopek tak samo oni nie są w moim życiu autorytetem. To, że jakiś znany aktorzyna używa kremów czy kosmetyków to znaczy, że jest to normalne? Gdyby celebryci zaczęli jeść gowno to też Twoim zdaniem to by było normalne bo ktoś znany tak robi? Jak nie masz nic do napisania to lepiej nic nie pisz bo tylko się skompromitowales


@cukrowyburakatakuje: Laski nie lubią zaniedbanych facetów.
Tinder (głównie narzekania wykopków) to potwierdza.
( ͡°( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Nie musiałas dodawać, że jesteś zwykłą p0lka. W Twoim mniemaniu to faceci malują się i uzywaja kosmetyków bo chcą się przypodobać kobietom, a nienie dlatego, że mają problemy psychiczne. To właśnie Wy kobiety przez całe życie staracie się być ładniejsze, zeby znaleźć sobie takiego miękkiego frajera betę, żeby później na nim zerowac, ale jeszcze są na tym świecie prawdziwi mężczyźni którzy plują na takie jak Ty i Tobie podobne
  • Odpowiedz
Nie musiałas dodawać, że jesteś zwykłą p0lka. W Twoim mniemaniu to faceci malują się i uzywaja kosmetyków bo chcą się przypodobać kobietom, a nienie dlatego, że mają problemy psychiczne. To właśnie Wy kobiety przez całe życie staracie się być ładniejsze, zeby znaleźć sobie takiego miękkiego frajera betę, żeby później na nim zerowac, ale jeszcze są na tym świecie prawdziwi mężczyźni którzy plują na takie jak Ty i Tobie podobne


@cukrowyburakatakuje: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz