Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje podoba mi się atakowanie od "dzieciaczków".

Odpowiedź, jesteś Januszem lat 40+ czy 20 letnim Korwinista/katolem/prawkiem/bosakiem/narodowcem/nie wiem co jeszcze xD może wyborcą PiSu :D

Pisz sobie co chcesz, takie jest Twoje internetowe zdanie, w realnym życiu nie spotkało mnie jeszcze nic negatywnego czy przykrego, a za to pozytywne słowa :3
  • Odpowiedz
@foxbond: Nie oszukujmy się większość facetów nie maluję sobie paznokci jak Ty, więc to z Tobą jest coś nie tak, zawsze możesz pójść jeszcze do jakiegoś specjalisty może uświadomi Ci to w jakim jesteś bagnie. Jesteś pewnie jeszcze młodą osobą, daj sobie pomóc, bo jak tak dalej pójdzie nie wróżę Ci przyszłości. Jak pewnie nie wychodzisz z domu to nic Cię nieprzyjemnego nie spotkało, ale ludzie mogą wyrazić swoją opinię
  • Odpowiedz
@kebab_z_kota właśnie od kiedy otrzymałem pomoc i wśród tego było "bądź sobą/nie przejmuj się co myślą inni" jestem zupełnie innym, zadowolonym z życia, człowiekiem
  • Odpowiedz
@skizo: Ja popieram propagande tego typu mającą zrobić z jak największej ilości mężczyzn pedałów. Potem uświadomionym, męskim mężczyznom jest łatwiej. Ot selekcja naturalna.
  • Odpowiedz
@foxbond: no i spoko, oby tak dalej (w kwestii zadowolenia z życia), ważne żeby tylko nie mieć pretensji potem do 99% społeczeństwa w razie np. odmowy zatrudnienia. Normalne takie coś nigdy nie będzie, to jest po prostu na siłę alternatywne.
  • Odpowiedz
Prawdziwy mężczyzna nie korzysta z takich rzeczy, jak kosmetyki czy kremu,


@cukrowyburakatakuje: Ok. Powiedz to hollywoodzkim gwiazdom typu Tom Cruise, Mat Damon, itp
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Powiedz to też męskim modelom, do których tak podobno wzdychają różowe.
I
  • Odpowiedz
@skizo: połowa tego plakatu to absurd w stylu podkreślania oczywistości, ostatnio to w modzie (serio może mi być zimno? :O), druga połowa to zwyczajna żenada dla buntowniczych nastolatków xD Brakuje mi tylko jednego - skoro jest wymienione, że prawko jest niepotrzebne to gdzie jest coś o tym, że nie trzeba pracować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@skizo:

wykopki: bu-hu, faceci mają takie ciężkie życie, ciągle ta presja, patrzcie ile samobójstw, k0biety to mają łatwe życie

też wykopki: haha, patrzcie, ktoś powiedział, że facet może płakać, beka max XD
  • Odpowiedz
@Brightsider: aa może to tak zabrzmiało jak porównanie, ale nie porównywałem prawka do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć w moim świecie obie te rzeczy są potrzebne, to rozróżniam je na tyle, że wiem bez której z nich prędzej bym sobie poradził w życiu. Chciałem wskazać tylko, że przedstawiciele środowisk, którymi inspirują się twórcy tego plakatu często nie lgną do pracy zwalając winę za ich niechęć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kebab_z_kota: można doszukiwać się drugiego dna jednak mi ta najprostsza interpretacja o akceptacji i olaniu presji społecznej w sumie dała trochę uśmiechu i fajnie że ktoś zwraca na takie rzeczy uwagę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kebab_z_kota: No ja np nie będę głowa rodziny raczej bo absolutnie się do tego nie nadaje bo po co dziecko krzywdzić,ale przecież chce godnie żyć jak każdy więc pracuję i nie zmieni się to raczej do osiągnięcia wieku emerytalnego xD
  • Odpowiedz