Wpis z mikrobloga

No wiadomo typowa p0lka jest typowa, nie masz nic do powiedzenia to trzeba wyzywać od inceli i insynuowac, że z takim nastawieniem nie będę miał dostępu do tzipy. Naprawdę w Twoim małym rozumie nie ma innych wartości w życiu niż seks?


@cukrowyburakatakuje: Po pierwsze:
To ty zacząłeś wyzywanie (od p0lek).

Po drugie sam jasno dałeś do zrozumienia, że
  • Odpowiedz
  • 0
@skizo: już widzę jak te laski przyprowadzają takiego kolesia do domu żeby przedstawić rodzicom...

A potem biadolenie jacy to faceci są miękkie faje.

@YogiYogi A kogo obchodzimy czego chcą kobiety? Facet ma wszystko podporządkować temu czy jakaś dziewczyna zechce przyprowadzić go do domu? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@skizo: "nie muszą być głową rodziny". Ciekawe co. Kobiety na to XD


@Shatter xD? Przecież w polskiej kulturze w polskich rodzinach zazwyczaj i tak kobieta ma ostatnie zdanie. I to de facto kobiety o wszystkim ostatecznie decydują. - faceci tylko zarabiają pieniądze i się dostosowują aby mieć spokój.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@skizo: placz to typowo kobieca reakcja na sytuacje stresowa, przerastajaca ja. Dziewczeta po swojemu pisza, ze prawdziwy mezczyzna powinien potrafic radzic sobie w takich sytuacjach. One to robia przez placz i tylko tak potrafily wyrazic te mysli.

Biada temu chlopcu, ktory wezmie to sobie do serca i zrealizuje doslownie czyniac z tej porady jeden z przymiotow meskosci.
  • Odpowiedz
różowe wpisały wszystkie #!$%@?, które ich odrzucają od niebieskich


@Daleki_Jones: a może dopuścisz do swojego zrytego łba, że nie wszystkiego kobiety są takie same i niektóre rozumieją, że mężczyźni też mają uczucia, też miewają gorszy dzień albo i rok i też mają potrzebę wypłakania.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: Przecież przez wszystkie te rady mężczyźni jedyne co mogą to zostać cichym frajerem bez własnego zdania. Przecież mówienie takich rzeczy zwłaszcza młodszym chłopakom to jest wręcz wpędzanie ich do grobu. Dobrze że mój ojciec jest ogarnięty i mi za młodu mówił że ostatnie co robić to słuchać kobiety. Wypisane na tej tablicy brednie są najmniej atrakcyjne dla kobiet, a potem płacze i śmiechy że już prawdziwych facetów nie ma.
  • Odpowiedz