Wpis z mikrobloga

@skizo: wszystko fajnie, fajny plakat (chociaż nie wiem dlaczego męskie jogurty są tematem tabu), ale co jest że ludzie młodzi zaczęli używać formy CHŁOPACY zamiast CHŁOPAKI? niby obie formy są poprawne ale tej drugiej praktycznie nikt nie używał nigdy, ewentualnie dzieci w podstawówce, tak się normalnie mówi na codzień gdzieś w waszych rejonach?
  • Odpowiedz
Najpierw patriarchalna, męska kultura zabrania mężczyznom płakać i robić innych "niemęskich" rzeczy, a potem obwinia feminizm za to, że mężczyźni popełniają tak dużo samobójstw, bo nie radzą sobie z toksyczną presją męskości.

@harrisshusbando: To dlaczego zwracasz się z tym do mężczyzn? Przecież to kobiety wywierają tę "presję męskości".

Jak wmówisz mężczyznom, że mogą być niemęscy, to nagle kobiety zaczną uganiać się za niemęskimi facetami?
  • Odpowiedz
@skizo: tam jest więcej zdań, a ty się przyczepiłeś jednego. Poza tym bardzo dobrze, że takie rzeczy się mówi. Wskaźnik samobójstw wśród mężczyzn jest koszmarnie wysoki.
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje teraz może I mam dość krzykliwy kolor, ale co jest niemęskiego w ładnych dłoniach? To, że dbam o ręce i paznokcie + chcę żeby ładnie wyglądały sprawiają, że będę kobietą? XD Rozumiem, że z żadnych kosmetyków nie korzystasz, żadnego kremu, mycie to najgorszym, najtańszym mydłem lub twarz/wlosy/ciało tym samym żelem pod prysznic typu FOR MEN STRONG POWER METAL SPORT EXTRA
  • Odpowiedz
@Reepo: Nikogo tym nie krzywdzi, poza sobą bo w oczach normalnych wykopków jak ja po prostu się kompromituję, ale ludzi jego pokroju nie wiedzą czym jest w ogóle wstyd
@foxbond: Teraz to już przekroczyłeś pewny poziom żenady. Prawdziwy mężczyzna nie korzysta z takich rzeczy, jak kosmetyki czy kremu, weź się dzieciaku za siebie jeszcze nie jest za późno, abyś zmądrzał
  • Odpowiedz