Wpis z mikrobloga

@skizo: a Ty masz jakieś problemy ze swoją męskością, że potrzebujesz pokazywać wszystko wkoło, jaki jesteś twardy macho? Na tym plakacie jest więcej RiGCz'u niż Ci się wydaje.
  • Odpowiedz
@skizo: Mi się bardzo podoba. Niektórym facetom serio delikatny makijaż bardzo by pomógł. Choćby korektor na pryszcze czy podkrążone oczy. W ogóle to słyszałeś kiedyś o glam rocku?
  • Odpowiedz
@skizo: oczywiście, że chłopacy nic nie muszą - a 10 lat później: "#!$%@?!!1111! dlaczego wszyscy faceci to takie #!$%@?? gdzie ci prawdziwi mężczyźni" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@skizo: Nie, nie malowałem się dzisiaj i nie czuję jakiej potrzeby.

Ale cieszę się, jeśli pozwalają mi podjąć tę decyzję a nie robią jak małpa uk uk stosujesz podkład do twarzy? BEDAU! Nie ważne, czy robię to dla efektu makijażu czy mam na przykład bliznę, którą chcę w ten sposób ukryć.
  • Odpowiedz
@skizo: prawdziwy facet jak chce płakać, to płacze i nie musi nikomu udowadniać, że nadal jest facetem, bo nadal nim po prostu jest ( ͡ ͜ʖ ͡)
A jeśli komuś się wydaje, że jak zachowa się "niemęsko", to przestanie być mężczyzną, to cóż... ewidentnie ma problem ze swoją męskością.
  • Odpowiedz
Kurde myślałam ze to podstawówka i nawet się uśmiechnęłam do siebie w środku .... teraz mam bekę na głos
  • Odpowiedz
@skizo: mogą się malować! ja kiedyś namalowałem siebie na kartce papieru, ale potem #!$%@?łem to "dzieło" to kosza, bo nie mam za grosz talentu, ale potwierdzam... mogą się malować :D
  • Odpowiedz