Wpis z mikrobloga

@Blaskun Ja to wiem, Ty to wiesz, ale są ludzie którzy myślą stereotypami i pojęcie odpowiedzialności zbiorowej jest bliskie ich sercu. W ostatnim czasie wydają się być bardziej widoczni niż zwykle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlyOnTheWall: Bo mniejszość szurów robi opinię całemu środowisku. To samo z patolą robiącą opinię za granicą. Co z tego, że większość jest spokojna jak wystarczy głośna mniejszość robiąca ciągle jakieś jazdy.
Ja mam podejście takie, że staram się oceniać ludzi indywidualnie, a nie po czynach grup, czy narodowości z której pochodzą.
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum jaka Margot xD typ nazywa się Michał czy jakoś tak, po co wszyscy go nazywają tak jak sobie zyczy, jak ja bym powiedział, że jestem Sandra to nagle wszyscy mają się tak do mnie zwracać? XD trochę godności ludzie...
  • Odpowiedz
Bo mniejszość szurów robi opinię całemu środowisku. T


@Blaskun: No chciałbym, żeby tak było ale marsze na kilkaset osób , wpłaty na zrzutkę i poparcie świadczą, że to raczej bohaterowie, a nie margines środowiska. Jak napisałem, żeby wykopki które wpłacają na nich uderzyły się w czoło to zostałem naczelnym nazistą.
  • Odpowiedz
@sing

Po pierwsze w Polsce mamy niski poziom przemocy i Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów świata.

Po drugie. Ludzie z rzeczowymi koszulkami z naszywkami LGBT chcieli mnie zrzucić z mostu pod pociąg. Uwierzyłeś mi?
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Poczytałem komentarze pod tym apelem i ja p------e, jak oni mają nasrane w baniach. Agresja, ataki personalne, wyzywanie od nazistów i tworzenie jakiś debilnych teorii spiskowych w stosunku do każdego kto śmie spytać się o miejsce, czas wydarzenia, czy dlaczego sprawa nie została zgłoszona na policję xDDD
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: ale wy jesteście nienormalni. Jakby wasza mama powiedziała, że ktoś ją popchnął na ulicy to też byście pisali takie bzdury? W tym p-----------m kraju ludzie kopią innych ludzi po mordzie za niestandardowy kolor włosów.


@sing: I chłopie, poczekaj aż rodzice czy dziadkowie zaczną o---------c akcje na starość, to dopiero będziesz wątpił w każde jedno słowo.
  • Odpowiedz