Wpis z mikrobloga

@Andy_Rosenbaum: Takimi tekstami tylko dają wszystkim swoim przeciwnikom wodę na młyn. Co ja gadam przeciwnikom, nawet wszystkim którzy ogólnie popierają prawa LGBT dają zapewne sporo do myślenia XD
  • Odpowiedz
@sing: weź przestań #!$%@?ć, jakby mi matka coś takiego powiedziała to pierwsze co byśmy zrobili to udanie się na policje i zabezpieczyli nagrania, ale te dzbany tego nie zrobią, czemu? nie wiem choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum: Czy to ten sławny syndrom oblęnżonej twierdzy?

A poważnie to jakbym słyszał Sebków co cały czas tu #!$%@? akcja, ten tego, psy chciały, przysapał frajer, tu mnie, ten tego.
  • Odpowiedz
większość tramwajów w Polsce ma kamery z przodu. Zgłosić usiłowanie na Policję i niech je zbadają. No ale po co :)


@mathijas: i po co zgłaszać, że się by okazało, że to może margot przebrał się za faceta i cała akcja była ustawiona. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Andy_Rosenbaum: ale wy jesteście nienormalni. Jakby wasza mama powiedziała, że ktoś ją popchnął na ulicy to też byście pisali takie bzdury? W tym #!$%@? kraju ludzie kopią innych ludzi po mordzie za niestandardowy kolor włosów.

@sing: jakby moją mamę chcieli wepchnąć pod tramwaj, to pojechałbym z nią na policję i zgłosił bym się do komunikacji miejskiej by zabezpieczyli nagranie. Tego nie można zignorować, bo jeszcze ktoś spróbuję jeszcze
  • Odpowiedz