Wpis z mikrobloga

  • 1683
Dzisiejsza rozmowa z moim 4letnim synem


Przejeżdżamy obok kościoła przed którym jest z 5cio metrowy jezus na krzyżu.

Młody

Tato, co to za śmieszny pan


Moja odpowiedz

taki pan który niektórym mówi co maja robić, np ze dzisiaj nie można zjeść hamburgera


Młody procesuje

To dość śmieszne


Tak BTW wy katole musicie się tak obnosić ze swoją wiara? Nie możecie tego robić w domu?

#bekazkatoli
  • 374
  • Odpowiedz
1. Wikipedia jako źródło wiedzy = xD


@loczyn: A co ci się nie podoba w Wikipedi jako źródle wiedzy? Pod artykułem masz źródła bardzie zaawansowane, dodatkowo nad merytorycznością czuwają moderatorzy.
  • Odpowiedz
  • 0
@RomantykWSidlachRutyny: chyba się z #!$%@? na mózgi zamieniłeś. Dla dziecka wiara to fajna przygoda i jak będzie chciał to z niej zejdzie? Typie on ma 4 lata. Jak usłyszy o typie co chodzi po wodzie to stwierdzi ze to super kozak i nie będzie w tym grama wiary.

On jest przekonany ze psi patrol ma bazę pod Warszawa, bo tak stwierdził z kumplami. A ty chcesz mu kazać wybierać w
  • Odpowiedz
@grubson234567: > zmyślonej postaci jakiejkolwiek sekty religijnej

XD to mnie zaskoczyłeś. Myślałem ze ludzie pokroju plaskoziemcy, anykorona i inni negujący FAKTY to mniejszość albo wręcz mit a tu widzę na mikro tez tacy „geniusze” są. Gratuluje, wiem ze z tobą nie ma sensu dyskutować bo nie masz podstawowej wiedzy historycznej. Szkoda czasu na ignoranta.
  • Odpowiedz
@GodejMiTeresa: Zawsze najłatwiej nasrać komuś i się obrazić. Trudno płakać nie będę ;) P.S. Gdybys ty miał minimalna wiedzę historyczna poza wąskim swiatopogladem „ignorancie” zauważył byś ładny plagiat wcześniejszych wierzeń i religii. Ale cóż jak kuń ma klapki na oczach i ślady po bacie na zadzie to świata jakim jest nie zobaczy.
  • Odpowiedz
@krzych0: Brawo, właśnie tak się uczy tolerancji!!!

Bezpieczeństwo daje mu ja, nie potrzeba do tego wyimaginowanego Żyda który patrzy na niego i ocenia.

A wiesz w czym jest największy problem? Że od kilku lat toczy się durna wojna światopoglądowa. Katole nie próbują nawet zrozumieć środowisk LGBT, ale druga strona wcale nie pozostaje dłużna. Ja swoje dzieci wychowam w wierze katolickiej, lecz postaram się równocześnie nauczyć je słuchania co ma do
  • Odpowiedz
@krzych0: zupełnie nie kumam co opisana przez Ciebie sytuacja ma do obnoszenia się z wiarą - przez to co napisałeś raczej objawiają się Twoje kompleksy, poczucie wyższości i pogardy wobec "katoli". Myślę, że to nie "katole" mają problem z Tobą lecz Ty z nimi. Zdrówka i z Bogiem! ;)
  • Odpowiedz
@krzych0: Bo jestes. Masz myslenie zyczeniowe. Myslisz, ze przekazesz 4 latkowi swoj punkt widzenia poparty wieloma latami analizy i wnioskowania, a on go przyjmie "z pelnym zrozumieniem" co tatus mial na mysli.

Zaloze sie, ze tatus odszedl od wiary, kiedy byl na to gotowy, a dzieciak od poczatku ma zyc w poczuciu, ze w zyciu tak na prawde o nic nie chodzi. Bo tatus juz to wie, wiec i synus powinien

Rozumiem, ze juz mowisz synkowi, ze Mikolaja nie ma i Wrozki Zębuszki tez nie. W koncu tatus wie, ze ich nie ma, wiec czego synek mialby sie dobrze
  • Odpowiedz
taki pan który niektórym mówi co maja robić, np ze dzisiaj nie można zjeść hamburgera


@krzych0: jeśli tyle wyciągnąłeś z filozofii chrześcijańskiej, to beka z Ciebie
  • Odpowiedz
@krzych0 no tak, łatwiej iść na łatwiznę i powiedzieć że to pan który zabrania jedzenia hamburgerów i robić z dziecka debila, niż zacząć mu opowiadać że istnieje na świecie coś takiego jak wiara w boga.
  • Odpowiedz
@krzych0: trzeba mu było odpowiedzieć, że śmieszny jest conajwyżej jego ojciec, trochę szacunku, jeżeli nie do człowieka to chociaż do czyjeś kultury
  • Odpowiedz