Wpis z mikrobloga

No kochani- oto przedstawiam wam jeden z bardziej wymagających projektów ostnio zrealizowany na zamówienie Mireczka. 123 kamienie oczywscie diamenty. 1.23 ct łącznie + centralna princeska 0.7ct . Wszytko w białym złocie. Po prostu bogactwo! ;) Naprawdę spory nakład pracy z oprawa kamieni ale lubię wyzwania. Uorzedzam pytania o koszt - sporo ponad dwie średnie krajowe;) #bizuteria #rozowepaski #niebieskiepaski #bogactwo #polakicebulaki #zarobki #zareczyny #slub #zareczyny #oswiadczyny #jubilerstwo
darkinvaider - No kochani- oto przedstawiam wam jeden z bardziej wymagających projekt...

źródło: comment_1601549543Xe1QZu7hRPBHHjiLpkRWjB.jpg

Pobierz
  • 27
@darkinvaider: o kurde, masz świetny talent :O niesamowita koronkowa robota.
@ells: boją się raczej xD ja jak dostałam mój klasyczny i z połowę tańszy, to miałam przez kilka tygodni spinę nosić diament na co dzień, bo jak zgubię albo ktoś ukradnie, albo zniszczę i będzie szkoda. Ale jak ktoś przyzwyczajony jest to prawdziwej biżu to chyba ma #!$%@? :P
@darkinvaider: jest możliwość wykonania takiego podobnego pierścionka lecz praktycznie cała obręcz wykonana z różowego złota, na środku diament podobny do tego, dodatkowo na każdą ze stron od diamentu na długości 3mm wysadzenie właśnie takimi diamencikami?