Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #budujzwykopem #zalesie
Ej kto tutaj ma rację, bo ja chyba jestem jakiś #!$%@?.
Ja 29 lat, siostra 34 lata prawie, że w tym samym czasie rozpoczęliśmy budowę swoich domów.
No ja ją trochę wyprzedziłem bo już mam STAN SUROWY ZAMKNIĘTY, no i pada propozycja z strony siostry i rodziców.
Żebym dał siostrze, pozostałość desek, stempli i pustaków ceramicznych.
Ja od rodziny dostałem 150 tysięcy, siostra 200 tysięcy; bo ja już miałem działkę od teściów.
No i powiedziałem że nie dam jej tego bo teść sobie to bierze, żeby tym podreperować budynki gospodarcze u siebie na "gospodarstwie"
No i nie chcę siostrze tego dawać bo mi się tak widzi tylko dlatego, że jednak teść:
- dał 60 tys na działkę
- każdy dzień na działce pomagał budowlańcom
- sam ogrodził działkę
- dowoził materiały budowlańcom
- organizował dla ekipy jedzenie i picie
- pomagał zbijać schody, drabiny, rozszalowywać itp.
- miał auto dostawcze, zawsze użyczał żeby coś przewieść itp.
- załatwił jego dobrego znajomego, który pracował koparką tylko za paliwo i flaszkę.
No w ciul pomagał, gdzie nikt z mojej rodziny a mam 5 rodzeństwa, nie zjawił się ani razu u mnie by pomóc.

A teraz siostra i rodzice wielce obrażeni, że mogłem tak zrobić i nie dać jej tych pozostałości.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f745f0df49ad326e7b1be15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 100
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Niech wyliczą ile by wyszła "pensja" teścia podejrzewam, że jednak mniej niż to 90 tysięcy więcej, które zapłacili jego rodzice. ¯\_(ツ)_/¯ Albo niech podzieli pół na pół.
  • Odpowiedz
@hiszpank: to niech wylicza ile kosztują materiały i ile siostra dostała więcej tysięcy a ile pomogła własnoręcznie, nie wiem czy te materiały są warte to nic co się dołożyła
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Ale co za różnica ile dali siostrze? Mogli wydać tę kasę na Karaiby. Fakt jest taki, że do budowy domu dołożyli się 150 tysięcy, a teść 60 tysięcy. Czyli 90 tysięcy więcej. Zostały materiały. Komu powinny przysługiwać, temu, który dołożył 60 tysięcy, czy temu który dołożył 150? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz