Wpis z mikrobloga

Zadzwonila do mnie rozpłakana kuzynka, żebym jej pomógł. Pytam w czym trzeba pomoc, bo chetnie to zrobię, mówi mi, ze jest znowu w ciąży (3 ciąża, aktualnie ma dwie córki jedna rok druga dwa lata). Mam w głowie takie xDDDDDE. No mówię, ze przykro mi, ale co mi do tego xD. Wiec przechodzi do meritum, czy jest szansa, żebym pożyczył jej 10 tys zł na spłatę komorników bo chce wyjść na prostą, a w zamian da mi pod zastaw auto i obiecuje, ze mnie spłaci. Mówię ze nie ma opcji i niech bliższa rodzina jej pomoże. Na to ona, ze nikt jej nie pomoże bo każdy się od niej odwróci jak okaże się, ze jest w 3 ciąży z patusem, który gra tylko w lola i nigdzie nie pracuje. #!$%@? ja od góry do dołu, ze znowu zaciążyła, bo ma 24 lata dopiero, a ona się w zakładanie rodziny bawi. Jej stary jak się dowiedział, ze jest w drugiej ciąży to się #!$%@? i #!$%@? ja z domu. Rodzice nadziani w #!$%@?, ojciec jej ma firmę transportowa i co rusz inwestuje w jakieś działki czy mieszkania w miastach wojewódzkich, a córeczka ma komornika xD. Nie ukrywam ze dobrze jej tak xD
#logikarozowychpaskow #zwiazki #bombelek #codzienndawkamadek
  • 74
@Kowixx: Jeez, wiem, że do zrobienia dziecka potrzeba dwojga, ale dobrze wiesz o co mi chodzi. Koleś ewidentnie chce tylko zamoczyć, w dupie ma ją, jej problemy finansowe i te dzieci pewnie też. Ona jest taka super, bo:

laska przynajmniej próbuje jakoś ratować sytuację (wiadomo że lepiej zapobiegać wcześniej), wyjść na prostą. No i nie sępi kasy na bzdury, tylko pożycza (dając coś w zastaw) na spłatę komornika


Ale rozkłada nogi,
Nie bronie jej, ale spójrz na fakty - nie ustawia się w kolejkę po socjal, nie twierdzi że "jej się należy" itd. tylko stara się wyjść na prostą.


@Kowixx: nie no wcale.
Ma bogatego starego to mogla by wyprosic studia z zarzadzania i dzialke pod dom weselny czy inny gowno biznes ktorym by sie zjamowala.

Ale pewnie, lepiej splacac chwilowki pozyczkami od dalszej rodziny na wieczne nie oddanei, po to zeby
@JavierDaY: Pod zastaw samochodu oczywiscie. Jesli samochod jest wart 10k to pozyczyc ci moge 8k. Spisujemy normalna umowe kupna spezedazy. Na zwrot kasy masz 3 miesiace. Jesli nie wyrobisz sie w terminie przerejestrowuje samochod na siebie i po sprawie. Oczywiscie przez czas trwania pozyczki samochod i dokumenty sa u mnie jako zabezpieczenie kredytu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kowixx: niestety, już tak jest, że kobieta ponosi większą odpowiedzialność. Facet ucieknie i będzie płacił alimenty, nic więcej. A kobieta jest przez 9 miesięcy w ciąży i musi urodzić. Trzeba być odpowiedzialny i myśleć co się robi. Ona poniesie o wiele większe konsekwencje więc niech się pilnuje. Życie jest niesprawiedliwe i warto myśleć o sobie i nie polegać na innych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kowixx: no to z "niedomysłów" masz to że dała dupy absolutnej życiowej miernocie, po raz trzeci zaznaczmy, nie mając żadnej poduszki finansowej. To jest tylko i wyłącznie jej wina że się z nim związała i tyle czasu to ciągnie.

Jego wina to bycie nierobem bez ambicji. Przecież do kaloryfera jej nie przywiązał. A skoro nie przynosi żadnych pieniędzy do domu to jest dla niej tylko obciążeniem.