Wpis z mikrobloga

@Magmie: #!$%@? nie tak być nie może, nie to nie do wiary. Zdasz #!$%@? to prawko choćby za 15 razem. Pewnie stres cię zżera na egzaminie i nie zdajesz przez jakieś błahe błędy.
  • Odpowiedz
@Magmie: wsiadasz palisz wóz i jazda, pamiętaj że ilość podejść jest nieograniczona xD Ewentualnie dokup sobie w jakiejś szkole jazdy kilka godzin, ale tak żebyś tylko po trasach egzaminacyjnych jeździł aż do #!$%@?. Ten egzamin to jest #!$%@? warty i niczego nie uczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Magmie: spoko ja umiem dobrze jezdzic ale teraz bede znowu prawko musial zdawac. Najgorzeh ze od stresu zalewa mnie zimny pot i mdleje, mam nadzieje ze nie #!$%@? w zadna matke z dzieckien
  • Odpowiedz
@Magmie: Ja #!$%@?łem więcej razy i jeszcze przerwę 2 lata miałem pomiędzy egzaminami, a teraz codziennie jeżdżę autostradą własnym autem na luzie xD. Nie przejmuj się, tylko ogarnij sobie lepszego instruktora, poćwicz jazdy, manewry, które słabiej Tobie idą, dopytaj o szczegóły, których nie rozumiesz lub nie jesteś pewien i będzie git. No i nie stresuj się i wycziluj dzień przed egzaminem. Egzamin można oblać często za bzdury typu nie włączenie
  • Odpowiedz