Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie dość że musiałem #!$%@?ć 400km pociągiem, bo ten UJ tak sobie wymyślił żeby wręczać im dokumenty OSOBIŚCIE, to kiedy dostałem się gdzie indziej i chciałbym zrezygnować to nie wystarczy im skan dokumentu, który upoważnia do rezygnacji uzupełnionego o moje dane.

Tylko jak na zdjęciu wysłać pocztą albo przynieść osobiście, bo czemu by nie XDDDD no absurd #!$%@?

Na PK wysłanie wszystkich dokumentów przez internet potem tylko do wglądu.
Na UŁ wysłanie pocztą polską i jeszcze 3 dni papiery na kwaratnnie leżały u nich podobno
UJ? Osobiście #!$%@? XDD
Widać że najstarsza uczelnia w Polsce...

#studbaza #uj
Pobierz
źródło: comment_16012763093KSj570ygCNl6Ni8aYRCpd.jpg
  • 74
@girlsjustwannahavefun: to się nazywa paranoja i hipokryzja,

uczelnia "hurr durr koronawirus wszystko zdalnie! WSZYSTKO!"

ta sama uczelnia "patrzcie jacy my jesteśmy na czasie, wykłady w internety, informatyzacja XXI wiek uczelnie przyszłości"

też uczelnia "to tylko osobiście można załatwić, albo wysłać pismo pocztą, bo lubimy sobie dotykać koperty, które były w rączka kilkudziesięciu osób z całego kraju"
@girlsjustwannahavefun no ale ja muszę iść specjalnie się #!$%@?ć na pocztę ze starymi babami i tracić czas, gdzie pani z dziekanatu może nacisnąć sobie ctrl+P i ma mój dokument, bo to nie wiem nie jest jakiś specjalny dokument z zabezpieczeniami jak np matura XD

tylko najzwyklejszy dokument.
No absurd wyśle im to i mam w dupie, bo nie chce też płacić kolejno 22zl za legitke a będą mnie pewnie o to ścigać