Wpis z mikrobloga

  • 98
#!$%@? nie dość że musiałem #!$%@?ć 400km pociągiem, bo ten UJ tak sobie wymyślił żeby wręczać im dokumenty OSOBIŚCIE, to kiedy dostałem się gdzie indziej i chciałbym zrezygnować to nie wystarczy im skan dokumentu, który upoważnia do rezygnacji uzupełnionego o moje dane.

Tylko jak na zdjęciu wysłać pocztą albo przynieść osobiście, bo czemu by nie XDDDD no absurd #!$%@?

Na PK wysłanie wszystkich dokumentów przez internet potem tylko do wglądu.
Na UŁ wysłanie pocztą polską i jeszcze 3 dni papiery na kwaratnnie leżały u nich podobno
UJ? Osobiście #!$%@? XDD
Widać że najstarsza uczelnia w Polsce...

#studbaza #uj
muskel - #!$%@? nie dość że musiałem #!$%@?ć 400km pociągiem, bo ten UJ tak sobie wym...

źródło: comment_16012763093KSj570ygCNl6Ni8aYRCpd.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@muskel: za żadną legitkę Cię ścigać nie będą xD Ja dalej swoją noszę w portfelu po tym jak mnie 2 lata temu #!$%@? bo nie chodziłem. Po prostu nie chodź i elo, a jak to dzienne to w ogóle #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@muskel: a z jakiego maila chciałbyś im to wysłać? muske.wypok@patostreamy.buziaczki.com? Jak pracownik uczelni ma zweryfikować dokumenty wysłane z dupy? Którą uczelnię wybrałeś ostatecznie? Aż kusi wysłać pismo, że przepisujesz się na zaoczne i płacisz za 3 lata z góry do końca października.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@borostwor wysyłaj wysyłaj jak zdobędziesz mój pesel, imię i nazwisko, nr albumu gdzie tylko ja mam dostęp do niego po zalogowaniu się do usosa, numer telefonu

hmmm no nie wiem co tam jeszcze jest aaa adres zamieszkania i mój podpis

No i login i hasło do mojej poczty na której jestem zarejestrowany w uczelni no mam wymieniać dalej?
  • Odpowiedz
@muskel: Każda uczelnia ma obowiązek przyjąć przysłane dokumenty. Tylko mają być przysłane w wersji papierowej, a nie elektronicznej. Jak się mieszka w danym mieście to lepiej jednak dostarczyć osobiście, bo trzeba składać kopie poświadczone notarialnie, a to kosztuje. A jak utrudniają rezygnację to możesz olać sprawę i tak Cię po pierwszym semestrze wykreślą, bo nie zdasz sesji.
  • Odpowiedz
@muskel: Podam ci inny absurd. Na Uniwersytecie Gdańskim w rekrutacji musisz wysłać skany wszystkich dokumentów a potem i tak donieść oryginały. I to nie po ogłoszeniu listy kandydatów, tylko przed. To po co w takim razie składa się papiery on-line. Rada dla ciebie, nie fatyguj się, olej temat, sami cię skreślą z listy studentów po pierwszym semestrze niechodzenia. I jeszcze ci przyślą pismo xD
  • Odpowiedz