Wpis z mikrobloga

  • 98
#!$%@? nie dość że musiałem #!$%@?ć 400km pociągiem, bo ten UJ tak sobie wymyślił żeby wręczać im dokumenty OSOBIŚCIE, to kiedy dostałem się gdzie indziej i chciałbym zrezygnować to nie wystarczy im skan dokumentu, który upoważnia do rezygnacji uzupełnionego o moje dane.

Tylko jak na zdjęciu wysłać pocztą albo przynieść osobiście, bo czemu by nie XDDDD no absurd #!$%@?

Na PK wysłanie wszystkich dokumentów przez internet potem tylko do wglądu.
Na UŁ wysłanie pocztą polską i jeszcze 3 dni papiery na kwaratnnie leżały u nich podobno
UJ? Osobiście #!$%@? XDD
Widać że najstarsza uczelnia w Polsce...

#studbaza #uj
muskel - #!$%@? nie dość że musiałem #!$%@?ć 400km pociągiem, bo ten UJ tak sobie wym...

źródło: comment_16012763093KSj570ygCNl6Ni8aYRCpd.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Eredin97
1.tracenie czasu, bo do poczty mam 3km
2.stare baby
3.jakies pieniądze trzeba na to dac, groszowe ale są równie dobrze mógłbym za to kupić sobie 2 harnasie
4.koronawirus, bo mieszkam w żółtej strefie
5.niewiadomo czy dojdzie do 30 września a do 30wrzesnia jest jakby ważny ten dokument (przynajmniej tak było napisane)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zartos za legitymację będą mnie ścigać XD czy #!$%@? wie co
wyśle i mam w dupie ja wysłałem to im zrobiłem wszystko co w mojej mocy żeby zrezygnować
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Eredin97 otóż tego nie wiem ale lepiej dmuchać na zimne. W jednej uczelni widziałem przy wysyłce dokumentów nie liczył się stempel a data doręczenia.
Więc listonosz się spóźnił lub gdzieś się zapodziały Twoje dokumenty?
Niespodzianka nie idziesz na studia

Absurd goni absurd
  • Odpowiedz
@muskel: nie będą, specjalnie poszedłem na gówno studia tylko po to by mieć zniżki studenckie przez pół roku, nie byłem na ani jednych zajęciach i jedyne co zrobili to wysłali mi list że mnie wywalają
  • Odpowiedz
To jest Mirek z rocznika 2000 on nie wie jak się poczty używa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Inz_Karwowski: Panowie, to trzeba kolegę wesprzeć radą, a nie wytykać. Pamiętaj, @muskel, jak pójdziesz pierwszy raz na pocztę, ubierz się na galowo, dla pani z okienka kup kwiaty i nie zapomnij o napiwku.
  • Odpowiedz
@muskel: Coś w miarę nowoczesnego i niezobowiązującego, biurowy mainstream będzie na miejscu – masz być elegancki, ale nie wyzywający. Sosydż, Dylan, BDC, może Terre, po taniości Individuel, etc.
  • Odpowiedz
@muskel: jak 5 lat temu przyjęto mnie na studia, to byłem za granicą i będąc te parę tysięcy km dalej udało mi się też z tych studiów zrezygnować. Nie musiałem #!$%@?ć, więc ogarniesz też
  • Odpowiedz
@muskel: UJ to przerost formy nad treścią, wytrzymałam tylko do licencjata, spróbuj niechcący powiedzieć do profesora „proszę Pana” to będziesz powtarzał kolokwium trzy razy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Szpeju na szczęście mieliśmy #!$%@? tradycje w licbazie i do każdego mówiliśmy Pani profesor albo Panie profesorze mimo że to magistra mieli XD

Raz było oburzenie jednej nauczycielki że niszczymy tradycje mówiąc proszę pani zamiast pani profesor XDDDD więc już trochę przyzwyczajony jestem do patoli
  • Odpowiedz
@muskel: Miałam tylko jednego normalnego profesora od Historii Polski, chodził z nami na piwo po wykładach. A reszta to o jezu, rzadko się zdarzało żeby ktoś Ci dzień dobry odpowiedział, z byle plebsem nie gadali xD
  • Odpowiedz