Wpis z mikrobloga

To są j----e zwierzęta a nie rodzina. Jak k---a można kogoś kto tak naprawdę szuka swojego zajęcia, hobby albo kogoś kto chce się ogarnąć (jak to było w przypadku mojej redukcji kilogramów) zniechęcać, gderać po co mu to, szkoda pieniędzy, żeby pieniendze z tego byli itd. Wystarczy mniej jeść po co ci ten rowerek. Płacić i jeszcze się męczyć. I inne tego typu teksty. #zalesie #rodzina #polska #niebieskiepaski #rozowepaski #spoleczenstwo #bekazpodludzi #zwierzeta
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Pimenista: typowo polackie myślenie rodem z komuny. Po co coś robić, po co mieć zainteresowania, a potem gniją na kanapie przed TV w godzinach między przyjściem z pracy, a pójściem spać.
  • Odpowiedz
żeby pieniendze z tego byli itd.


@Pimenista: gurwa mam taką osobę w rodzinie. Dzwoni na rodzinne pogaduchy i zaczyna pytaniem "PIENIĄDZE MACIE?" takim głosem i tonem, że człowiek nie wie czy przypadkiem nie dzwoni jako windykator xD Nieważne zdrowie, samopoczucie czy co u ciebie słychać. Masz hajs? Dobrze. Nie masz? CZEGO NIE MASZ?!
  • Odpowiedz
@Pimenista: Polecam przestać się z nimi dzielić jakimikolwiek szczegółowymi faktami ze swojego życia. Dawaj im jak najmniej okazji do podcinania ci skrzydeł: nie mów o swoich planach, marzeniach, o tym co robisz i dlaczego, nie tłumacz do czego aktualnie dążysz i jaki widzisz w tym sens. Dziel się tylko powierzchownymi sprawami, a im mniej, tym lepiej. Nie tłumacz nic i odetnij się mentalnie. U mnie pomogło, odkąd przestałam słuchać "a
  • Odpowiedz