Wpis z mikrobloga

kolejny weekend stracony z nadzieją odrobienia długów, kolejne pieniądze przegrane, kolejny czas stracony, kolejny kac moralny i ten po weekendowym chlaniu też, ciekawe ile jestem jeszce w stanie wytrzymać, a jutro dalej #!$%@?ć cały tydzień na budowie żeby w piątek znowu wrócić z nadzieją na polepszenie czegokolwiek to jest tak #!$%@?, weźcie mnie chociaż pocieszcie jakoś błagam bo już sił brak..
#depresja #feels #alkoholizm #hazard #dlugi
  • 20
@vieniasn: nie, zacząłem pracować na budowie i pracuje po 11-12 godzin i nie ma szans na terapie po pracy jeżeli nie rzucę tej roboty
@2wykopki1kubek: bukmacherka online
@BarkaMleczna: nie mam siły na nic tak mnie to zniszczyło psychicznie, nie wiem jakim cudem wytrzymuje w pracy wszystko dławię w sobie byłe wytrzymać, pracuje na czarno i kasę dostaje #!$%@? z nadzieją odrobienia
@kolejowyturysta: @kolejowyturysta: nie mam już sił,
@lossiemkos89: @BaronGaultier: około 50k
@niestrollowany_w_38_walkach: nie mam urlopu bo pracuje na czarno, jak rzucę teraz to pewnie już bym nie miał powrotu, choć cały czas biję się z myślami czy tego nie zrobić, nie mam dziewczyny, już dawno dałem sobie spokój z szukaniem partnerki bo przecież kto by chciał być w związku z nałogowym hazardzistą, a prędzej czy później i tak by to wyszło, rodzina wie o moim graniu
@sunriser90: Niestety kolego, ale nikt Ciebie z tego nie wyciągnie. Ogarnij się i walcz ze sobą kiedy chcesz znowu pić, najpierw nie pij alko, a hazard już sam Ci przejdzie. Albo się ogarniesz, albo szybko zginiesz z bolącymi bebechami. Bez alko będziesz sie nudził więc szukaj jakichś zajęć, parę dni będziesz usypiał na stojąco, ale później się wkręcisz i będzie elegancko. Powodzenia