Wpis z mikrobloga

Może trochę gorzkiej prawdy. Tak naprawdę jakbyście byli nawet przystojni to rzeczywiście oddziaływuje tu na wasza niekorzyść wasze #!$%@?. Załóżmy, ze z wyglądu nie jesteście źli, ale macie te swoje kompleksy, jazdy, jakieś wykopkowy blackpill, w którego wierzycie. Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce? Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny, bo niewiadomo czy się nie załamie i od razu nie podda popełniając samobójstwo. Normict nie rozumieją #!$%@? i uważają, ze możecie być psychopatamj wiec po co dla różowej taki mężczyzna, który zaraz zacznie ja tłuc z powodu jakichś swoich traum. No ogólnie nie jesteście zdrowi psychicznie wiec to tez odrzuca, bo jak któraś się wami zainteresuje, to później zaświeci jej sje czerwonalampka i będzie myśleć czy to wszystko, co przeszliście nie będzie oddziaływać na wasz zwiqzek. Ofc mówię o normalnych rozowych a nie jakichś alternatywkach z problemami itp, mówię o kobietach, które chciałyby stałego związku.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 95
@ZumpkaChinskax: Ja się zgadzam, znam nawet taki przypadek, gość całkiem do rzeczy, przystojny, z fajnym zajęciem w życiu, wielu znajomych, świetnie się z nim rozmawia, oczytany itp. Dostał raz kosza od laski, zaczął wierzyć w ten cały blackpill i teraz jest nie do życia, z tego co wiem od paru lat już nie ma dziewczyny, bo nawet jak jakaś zainteresowana, to ją odrzuca. A przy tym jest meganieszczęśliwy i sfrustrowany, bo
@ZumpkaChinskax
A i jeszcze
"Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek"

PO CO MU.... MU
#!$%@? egoistyczne posiadanie człowieka na własność. Nie na tym polega miłość. Dla zaspokajanja własnych potrzeb.
Świąt nie jest jak w książkach i filmach, a Ty chyba mało przeżyłaś jeszcze.
@ExitMan: > Lata negatywnych doświadczeń odbijają się na człowieku całe życie, a naprostowanie tego wymaga masy pracy nie przez skrzywionego człowieka, a kogoś z zewnątrz.

Niestety jesteś w błędzie nie ktoś z zewnątrz tylko ty sam musisz to naprawić (złe doświadczenie,postrzeganie siebie) z zewnątrz możesz jedynie otrzymać pomoc która to ułatwi.
@ZumpkaChinskax: Nie wiem czy masz racje czy nie bo sam nigdy nawet nie miałem możliwości wykazać się swoją osobowością bo jestem odrzucany od razu na starcie za sam wygląd.

Wieloletnie życie w samotności i odrzucenie ze strony kobiet jest przyczyną tego właśnie #!$%@? umysłowego. Przegrywy są toksyczni i #!$%@? przez to jak zostali potraktowani a to jak są traktowani wynika z ich wyglądu.

Jak oskarek całe życie miał z górki w
Mirki robiły już testy na tinderze udając najbardziej niepewnych i niestabilnych emocjonalnie kolesi z mordą Chada. Nic to nie zmieniło. Różowe dalej były zainteresowane znajomością


@Dakkar: A ilu niebieskich jest zainteresowanych #!$%@?ą laską o figurze modelki??
Tutaj mielibyśmy całe tłumy chętnych do zamoczenia.
oczywiście, że tak. Tylko żaden niebieski nie twierdzi, że tak nie jest.


@Dakkar: Na pewno mówimy o tym samym portalu ze śmiesznymi obrazkami????

Bo z tego co pamiętam, to całkiem sporo niebieskich wciskało kity, że TYLKO RÓŻOWE lecą na sam wygląd.

Tak samo, jak w innym przypadku, jeden namiętnie próbował mi wcisnąć, że nie ma w historii ludzkości przypadku, by facet związał się z kobietą tylko ze względu na jej kasę