Wpis z mikrobloga

Może trochę gorzkiej prawdy. Tak naprawdę jakbyście byli nawet przystojni to rzeczywiście oddziaływuje tu na wasza niekorzyść wasze #!$%@?. Załóżmy, ze z wyglądu nie jesteście źli, ale macie te swoje kompleksy, jazdy, jakieś wykopkowy blackpill, w którego wierzycie. Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce? Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny, bo niewiadomo czy się nie załamie i od razu nie podda popełniając samobójstwo. Normict nie rozumieją #!$%@? i uważają, ze możecie być psychopatamj wiec po co dla różowej taki mężczyzna, który zaraz zacznie ja tłuc z powodu jakichś swoich traum. No ogólnie nie jesteście zdrowi psychicznie wiec to tez odrzuca, bo jak któraś się wami zainteresuje, to później zaświeci jej sje czerwonalampka i będzie myśleć czy to wszystko, co przeszliście nie będzie oddziaływać na wasz zwiqzek. Ofc mówię o normalnych rozowych a nie jakichś alternatywkach z problemami itp, mówię o kobietach, które chciałyby stałego związku.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 95
@ZumpkaChinskax: całkowicie się zgadzam, ale chyba generalizujesz. Poznałem irl nie jednego mirka z tagu, z paroma utrzymuję stały kontakt i wiesz co? Żaden nie jest mizoginem, co najwyżej stwierdza że kobiety na tinderze mają absurdalne wymagania.

Sporym problemem dla wielu przegrywów (w tym mnie) jest samo zagadania jak i utrzymanie kontaktu. Głównym problemem często jest pominięcie kluczowych etapów socjalizacji, które potem ciężko jest nadrobić. Warto jeszcze dodać, że sporo jest po
@ZumpkaChinskax Oni tego nie potrafią zrozumieć.

@WwaDdl022 Na jakiej podstawie to wywnioskowałeś? Swoich obserwacji? Znam wiele związków, w których on i ona zarabiają po 3000 zł na rękę i są w różnym wieku i różnym stażu. Ona 8/10, on niekoniecznie albo na odwrót. Po prostu dobrze się dogadują, mają wspólne plany, zainteresowania, potrafią spędzać razem czas lub ze swoimi znajomymi. Nie robią afer, że kobieta się spotkała z koleżanką na mieście i
, ale macie te swoje kompleksy, jazdy, jakieś wykopkowy blackpill, w którego wierzycie. Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce


@ZumpkaChinskax: tak tak, one to wyczuwajom, co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)? No właśnie nie, po prostu im się nie podobają, a to co mają w głowie wiedzą tylko oni sami, więc bzdury piszesz.

dlatego bo jest spoko z charakteru i potrafi zagadać


@Silent_Mouse: w roku 2020
@ZumpkaChinskax: Przecież oni tego nie zrozumieją. Dla nich zawsze kobiety będą leciały na przystojnych i/lub bogatych. Świat wygląda inaczej i nieraz kobiety wiążą się z biedniejszymi mężczyznami niż one same. Mój chłopak jest np. niski, nie ma zaznaczonej linii szczęki, nie ma mięśni do tego jest piwniczakiem. I mi właśnie to się w nim podoba. xDDD Bo nie chciałabym typowego przystojniaka, badboya itp. Ale nie, jak nie są chadem i nie
@ZumpkaChinskax: Ja zawsze byłem miły spokojny itp i to jest najgorszy typ faceta dla kobiety chyba że ma dużo kasy albo jest chadem.
Niestety dziewczyny oczekują dynamicznego gościa który będzie ciągle wzbudzał w niej emocje nawet przemocą czy zdradą.
Spokojny typ to na betabankomat jest dobry.
Chad to obojętnie jaki jest z charakteru/zachowania każdy zostanie zakceptowany.