Wpis z mikrobloga

Może trochę gorzkiej prawdy. Tak naprawdę jakbyście byli nawet przystojni to rzeczywiście oddziaływuje tu na wasza niekorzyść wasze #!$%@?. Załóżmy, ze z wyglądu nie jesteście źli, ale macie te swoje kompleksy, jazdy, jakieś wykopkowy blackpill, w którego wierzycie. Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce? Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny, bo niewiadomo czy się nie załamie i od razu nie podda popełniając samobójstwo. Normict nie rozumieją #!$%@? i uważają, ze możecie być psychopatamj wiec po co dla różowej taki mężczyzna, który zaraz zacznie ja tłuc z powodu jakichś swoich traum. No ogólnie nie jesteście zdrowi psychicznie wiec to tez odrzuca, bo jak któraś się wami zainteresuje, to później zaświeci jej sje czerwonalampka i będzie myśleć czy to wszystko, co przeszliście nie będzie oddziaływać na wasz zwiqzek. Ofc mówię o normalnych rozowych a nie jakichś alternatywkach z problemami itp, mówię o kobietach, które chciałyby stałego związku.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 95
Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce? Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny, bo niewiadomo czy się nie załamie i od razu nie podda popełniając samobójstwo.


@ZumpkaChinskax: I rozumiem, że to wszystko wyczytują z mojego profilu na Tinderze z paroma zdjęciami i pozytywnym opisem bez zamienienia ze mną jednego zdania xD? Tak, brzmi legitnie ( ͡° ͜ʖ ͡
Tak naprawdę jakbyście byli nawet przystojni to rzeczywiście oddziaływuje tu na wasza niekorzyść wasze #!$%@?.


@ZumpkaChinskax: Tak na pewno. Dziwne, że jak facet jest przystojny to nawet jak znęca się psychicznie i fizycznie nad kobietą to ta czuje jeszcze większe pożądanie i broni swojego łobuza zgodnie z zasadą, że łobuz kocha najmocniej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jest ważne to co się robi, ale kto to robi.
@MsChokesondick: to wytłumacz co robię źle że kiedyś byłem z laska w kinie byłem miły kulturalny zagadywalem ja mówiłem ciekawie i postawiłem bilety a ona mi mówi że nic z tego nie bedzie. powiedz mi dlaczego na tinderze brzydkim nie odpisuja. Dlaczego między sobą laski plotkują i spuszczają się na przystojnych facetach a z tych brzydkich się smieja. Mam dziesiątki takich przypadkow. Wszystko na podst autopsji no wytłumacz to normiku.
Niestety
@anonanonimowy321:

co robię źle że kiedyś byłem z laska w kinie byłem miły kulturalny zagadywalem ja mówiłem ciekawie i postawiłem bilety


tłumaczę: zachowujesz się jak typowy nice guy, który uważa, że jak zapłaci za laskę to ona jest mu coś winna. Raz koleżanka ustawiła mnie z takim, wyczułam co się kręci, wymusiłam na nim, żeby za mnie nie płacił i podziękowałam za współpracę.

Dlaczego między sobą laski plotkują i spuszczają się
po połowie to też źle


@anonanonimowy321: po połowie dobrze

Tak źle zrobiłem że zapłaciłem i to dlatego xDD


nie, za mnie też czasem ktos zapłacił, ale jak się od razu potem zabiera za macanie to niech leci do dziwki

bo całe życie ma z górki i nie rozumie że inni mogą mieć cały czas pod górkę.


no widzisz, ja się ruchałam po raz pierwszy jak miałam 26 lat a wcześniej tylko
Ofc mówię o normalnych rozowych a nie jakichś alternatywkach z problemami itp, mówię o kobietach, które chciałyby stałego związku.


@ZumpkaChinskax: tylko, że my raczej takich nie szukamy. Jak ktoś przeszedł A, to podświadomie dąży do związku z osobą, która też A przeszła. Ogólnie szukamy ludzi podobnych sobie. A problem jest taki, że więcej jest #!$%@? facetów nadających się do związku niż #!$%@? dziewczyn, które się nadają
Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny,


@ZumpkaChinskax: Kobiety i przyszłościowe myślenie xD. Zacznijmy od tego, że większość kobiet z definicji sama jest niestabilna emocjonalnie. Tydzień temu opisywałem ładną i inteligentną koleżankę którą narzeczony non stop leje i zabrania jej wychodzić z domu. Tego jakoś kobiety nie są w stanie przewidzieć, ale niestabilnego emocjonalnie wykopka już wyczuje xD.