Wpis z mikrobloga

Może trochę gorzkiej prawdy. Tak naprawdę jakbyście byli nawet przystojni to rzeczywiście oddziaływuje tu na wasza niekorzyść wasze #!$%@?. Załóżmy, ze z wyglądu nie jesteście źli, ale macie te swoje kompleksy, jazdy, jakieś wykopkowy blackpill, w którego wierzycie. Zgadnijcie dlaczego was żadna nje zechce? Bo większość myśli przyszłościowo: czyli po co mu człowiek niestabilnie emocjonalny, z którym nie będzie można założyć rodziny, bo niewiadomo czy się nie załamie i od razu nie podda popełniając samobójstwo. Normict nie rozumieją #!$%@? i uważają, ze możecie być psychopatamj wiec po co dla różowej taki mężczyzna, który zaraz zacznie ja tłuc z powodu jakichś swoich traum. No ogólnie nie jesteście zdrowi psychicznie wiec to tez odrzuca, bo jak któraś się wami zainteresuje, to później zaświeci jej sje czerwonalampka i będzie myśleć czy to wszystko, co przeszliście nie będzie oddziaływać na wasz zwiqzek. Ofc mówię o normalnych rozowych a nie jakichś alternatywkach z problemami itp, mówię o kobietach, które chciałyby stałego związku.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
  • 95
Na pewno o tym samym.


W takim razie istnieją dwa Wykopy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do tego że facet utrzymanek to zdarzenie tak rzadkie, że prawie nie istnieje, to też prawda


No cóż... W takim razie jakoś dziwnym trafem znam nadmiar takich utrzymanków.
Włącznie z sytuacją, gdy żona sprzątała u Niemców, a facet za jej kasę siedział bezrobotny w domu i chodził na k$^wy.

A sytuacji, gdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blinkenstein: Może inaczej. Istnieją badania potwierdzające że mężczyźni przy wyborze partnerki, nie kierują się w ogóle poziomem zasobności portfela kobiety.

Te same badania pokazują co innego w przypadku kobiet.

Zaś co do przykładów anegdotycznych ¯_(ツ)_/¯
Może inaczej. Istnieją badania potwierdzające że mężczyźni przy wyborze partnerki, nie kierują się w ogóle poziomem zasobności portfela kobiety.

Te same badania pokazują co innego w przypadku kobiet.

Zaś co do przykładów anegdotycznych ¯(ツ)


@Dakkar: Poczytaj (nawet z ostatniego okresu) posty niebieskich na wykopie.

Ma być:
- ładna i zgrabna
- młodsza
- posiadać majątek koniecznie nie mniejszy niż niebieski (bo inaczej on byłby betabankomatem)

Od groma
uczciwie by było gdybyś w takich postach dopisywał

'oczywiście nigdy tego nie sprawdziłem, nie mam konta na żadnym portalu, właściwie to nie próbowałem, po prostu idę ulicą a żadna kobieta nie podchodzi i nie zagaduje mnie'.


@Oknonapodworze: to że teraz nie próbuję, bo straciłem już wszelką nadzieję, to nie znaczy że w przeszłości nie próbowałem.
Jak oskarek całe życie miał z górki w sprawach socjalno-emocjonalnych to wiadomo że będzie kimś z kim łatwo się dogadać


@01ab: A jak ktos nie jest oskarkiem i potrafi sie w tych sprawach dogadac to co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
muszę w takim razie poczytać. Takie wpisy widziałem ale raczej w formie heheszków


@Dakkar: Żeby to były tylko heteszki, to ok.

Ale wielu naprawdę tak podchodzi do życia.
Mam na koncie rozmowy z kilkoma takimi. I oni naprawdę pisali to na poważnie.

p.s.
Przypomniały mi się ze dwie podobne, jak najbardziej autentyczne sytuacje:
Facet szukając różowej, szukał takiej aby koniecznie jej rodzina posiadała duuuuże mieszkanie w mieście wojewódzkim. I po jakimś
a dodam że ostatnio byłam na panieńskim siostry mojej koleżanki bo ona w sumie nie ma znajomych, no i ma takiego chłopaka przegrywa. Zamknął ja w bańce, robił jej jazdy o to że ubiera spódniczkę xD


@Silent_Mouse o tak, to na pewno jest przegryw, czyli człowiek z trudnym dzieciństwem, depresją i toksyczną rodziną, a nie po prostu jakiś indywidualny zjeb, kontrolujący i zazdrosny. Co ma jedno do drugiego?

Co wy macie w
@Silent_Mouse ok, to może i jest przegrywem. Po prostu za dużo widzę nazywania wszystkich złych facetów przegrywami. Jak facet jest zły to musi być "przegryw". Ostatnio jakaś idiotka wrzucała swoje zdjęcia, gdzie chwaliła się jaka jest atrakcyjna i jaką wąską ma talię. A w innym wpisie nazywała swojego BYŁEGO przegrywem, bo ją obrażał po rozstaniu...