Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wołam ludzi, więc nie wiem czy wszystko pójdzie ok! W ogóle jestem w szoku zainteresowaniem z waszej strony, spodziewałem się 10 plusów, a nie ponad 4 tysięcy

W nawiązaniu do tego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52216705/co-za-#!$%@?-akcja-tldr-pokaz-spoiler-jakies-dzi/) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie wróciłem z Rzymu, jestem już w mieszkaniu. Mam obie nerki i poznałem bardzo spoko dziewczynę. W sumie nie wiem co więcej mam napisać xd Dziewczyna wyglądała tak samo jak na zdjęciach. Bardzo otwarta, pozytywna, tematy rozmów przez cały wyjazd się nie kończyły i ogólnie wszystko super! Nie będzie to miłość, bo aż tak nie zaiskrzyło i jednak mieszkanie w dwóch różnych miastach robi swoje. Ale jak na to, że poznaliśmy się 3 dni temu to 10/10

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to wyjazd kosztował mnie około 800zł. 230zł loty i 170zł nocleg. Reszta poszła na jedzenie, przemieszczanie się po Rzymie, wejścia do koloseum itd.

Ogólnie polecam wszystkim mającym kilka dni wolnego. Dla zainteresowanych linkuję stronę razem, z którą podróżowaliśmy. Nie byliśmy tylko w Watykanie, bo nie chcieliśmy. Raczej nie zależało nam też na wchodzeniu do środka zabytków.

https://zamieszkali.pl/rzym-w-trzy-dni-jak-zwiedzic-rzym-w-weekend/

Jak macie dodatkowe pytania to pisać śmiało!

A jak już mam Was tu taką liczbę to mam pytanie. Jak ktoś zajmuje się wynajmowaniem mieszkań albo ogarnia tematy to czy mógłby spojrzeć na mój wpis? Niby już dostałem konkretną odpowiedź, ale może coś jeszcze się dowiem

będę wdzięczny
  • 243
@ZawszeMyjeKubkiOctem a co jeśli OP nie zaruchał i wie, że wykopki go zlinczują za to, że pół Europy przeleciał, wydał hajs i nawet buziaka nie dostał, więc robiąc zagrywkę IQ300 napisał, że ze względu na dziewczynę się nie przyzna, to wtedy wykopki same stwierdzą, że "uu pewnie zaruchał bo gdyby nie zaruchał to by powiedział, że z szacunku do niej odpuścił sobie" xD moim zdaniem werdykt jest prosty - nie zaruchał (
@ZawszeMyjeKubkiOctem:
CHCEMY WIEDZIEĆ TYLKO JEDNO
Czy była na klęczkach w Watykanie?
Czy napiłeś się z fontanny di Trevi?
Czy było czyszczenie kopuły Panteonu?
Czy było stawianie masztu na Kapitolu?
Czy była audiencja w kaplicy sekstyńskiej?
Czy wypuściłeś lwa do koloseum?
Czy włożyła rękę w twoją Bocca della verita?
Czy ujeżdżała rumaka na Circo Massimo?
Czy wilczyca dała possać twojemu Romulusowi?
@Kawana: 450zł to mało na 3 dni jedzenia? Śniadania jadł w domu, potem pizza z winem za max 10 euro na głowę i spokojnie to 100 ojro wystarczy
@LilArchangel: no to może ja jestem jakis inny albo stary, bo chcialem wiedziec jak się dogadywali będąc kilka dni 24h ze sobą totalnie się nie znając. Czy spali osobno czy w jednym pokoju, czy mieli podobne podejscie, czy imprezowali razem czy moze bawili sie na dyskotekach z innymi ludzmi itd itp
Fajna reklama stronki OPie.
Ponad 4 tysiące ludzi złapałeś na twoją historyjkę o tajemniczej miłości w Rzymie. Mogłeś chociaż napisać, że tak, zaruchałeś, to wtedy może napalone wykopki by wchodziły na twoją stronkę, a tak to wszyscy zawiedzeni :/
Jak niebieski pasek pisze taki wysryw o jakimś szacunku do dziewczyny, bo ją mogą wystalkować XDDDDDDD to znaczy, że boisz się, że cię mirko wyśmieje.


@przegrany_przegryw: dokładnie xD aż dziwne ile przygłupów powyżej napisało że były seksy, mimo że we wpisie sam napisał, że nie zaiskrzyło. Z jej wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc z szacunku do niej teraz nic nie napisze XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Tak się składa że byłem w tym roku. Pizza od 10 do 20€. Lampki wina nie kupisz za mniej niż 5€. Czyli 15€ za łebka chyba że jedli i pili na pół za jeden posiłek. Śniadanie w wersji ubogiej 5€. Do tego dochodzą wejściowki do Coloseum, komunikacja itp chyba że OP robił dziesiątki kilometrów z buta. Jak wyżyć za taką kwotę co napisał OP? Chyba że jadł śniadanie w postaci