Wpis z mikrobloga

@wolfKida: jak rozegrałem w grę tysiące godzin to wychodzę z założenia, że dobrze jest zapłacić ze stówkę na pół roku, skoro gra jest darmowa, a ja dalej #!$%@?. I przy okazji mam miły dla oka skin
  • Odpowiedz
ej ale o co właściwie chodzi z tymi skórkami? Przecież to nic w grze nie daje poza wyglądem. Pytam serio, bez urazy.


@EmTeKa:

Różne są motywację. No zwykła próżność, ale niektórzy kupują je w ramach dobrowolnej opłaty za grę jeśli gra jest darmowa.
  • Odpowiedz
@broker: serio porównujesz dbanie o WŁASNY wygląd, który przekłada się na to, jak jesteś odbierany w pracy/życiu do imponowania gówniarzom jakimiś #!$%@?łymi teksturkami do karabinu? xD
  • Odpowiedz
@wolfKida dla mnie to i to głupota ale mimo wszystko skórki w grze to jeszcze większą głupota. Równie dobrze możnaby się doczepić że kobiety kupują farbki i malują nimi twarz xd ale dzięki temu są ładniejsze i mają większą szansę na rynku matrymonialnym niż chłopaczek że skinem w grze.
  • Odpowiedz
@EmTeKa: Czasem tak jest, ze te skórki maja market wtórny i można nimi handlować. Jeżeli to kupowanie jedynie w sklepie w grze to kicha, ale skórki np na stream mogą stracić lub zyskać na wartości. Zdarza się ze ktoś inwestuje 1000 zł i za jakiś czas wyciąga z tego 1500. Skorki to nie zawsze stracone pieniądze
  • Odpowiedz
@wolfKida ale trzeba być #!$%@?, żeby pisać o kupujących skórki, że to debile dający się naciągać.
300 zł za grę to za dużo. Abonament zły. Reklamy - złe. Płatna zawartość - oszustwo i naciąganie. Skórki - debile kupują.
Najlepiej żeby za darmo wszystko było, sztab grafików, programistów za darmo na #!$%@?ć dla jaśniepana, bo mu się ta gra po prostu należy xD

Nie raz jeden z drugim gra w grę za
  • Odpowiedz