Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FanaticoRosso1910: nie zwracam uwagi na zegarki. Nie znam się na modelach itd.
W grze zwraca się uwagę po za tym tylko dzięki temu istnieją gry f2p.
Ja lubię kupić skina lolu, miłe urozmaicenie, a też niektóre są naprawdę ładne.
W csgo mam skiny na handel albo trzymam itemy, które trzymają cenę lub nawet rosną.
W samym gameplay maja dla mnie małe znaczenie. Mam np. Broń, którą dał mi mój kolega
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FanaticoRosso1910: A ja uważam że to bardzo dobre porównanie. Sam nie zwracam uwagi na zegarki. I nie będzie dla mnie znaczenia czy będziesz miał na nadgarstku Rolexa czy zegarek z bazaru za 20 zł. Po prostu się nie znam. Tak samo nie zwracam uwagi na skiny (szczególnie jeśli pełnią tylko funkcję wizualną).
  • Odpowiedz
@Kajtosz: co zwiazku z tym shark cardami?
Gralem sporo i na konsoli i na pc w gta 5. Powiem CI tak, szybciej zarobie ten 1mln w grze niż wpisze dane karty bankowej w zakupie tych shark cardow.
To jest tylko jako dodatkowy bajer, jezeli ktos naprawde nie ma czaus na gre.
  • Odpowiedz
To jest tylko jako dodatkowy bajer, jezeli ktos naprawde nie ma czaus na gre.


@yellowshadow: Ale jednak ludzie to kupują i zyski z tego są wystarczające do olania produkcji gier. Od wydania gta 5 Rockstar wypuścił RDR2 i to 5 lat później. Pomiędzy gta 4 a 5 wyszedł m.in. Manhunt 2, Red Dead Redemption, L.A Noire i Max Payne 3. Różnicę widać gołym okiem.
  • Odpowiedz
@wolfKida serio, ktoś w 2020 daje #!$%@? o to kto na co wydaje hajsy? Nigdy nie zapłaciłem i nie zapłacę za żadne skiny do gier, ale to, że jest duża grupa osób kupujących te wizualne dodatki daje możliwość udostępnienia gry jako free to play! Jeśli te dodatki nie wpływają na statystyki gracza, to po prostu cieszmy się, że ktoś finansuje rozgrywkę. S że komuś się to podoba i chce się wyróżnić
  • Odpowiedz