Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@gdyzgasnieswiatlo naiwniacy, to nie przez komputer tylko brak chęci życia, ale weź to wytłumacz boomerom ¯\(ツ)/¯

@pesotto: nie przez brak chęci życia tylko przez to, że jakiś debil wymyślił kazać chłopcom w wieku, w którym rozpiera ich energia, siedzieć 6h dziennie w środku dnia na dupie, uczyć się jakichś nudnych rzeczy i oczekiwać super efektów XD
Jeśli chodzi o to, że niby rozpiera ich energia a potrafią usiedzieć przed kompem (niektórzy)
@gdyzgasnieswiatlo: podobnie było ze sprzątaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A problem może być też w tym, że dziecko jest złe, że nie ma takich mebli jakie chciało(ja rozumiem ograniczenia budżetowe, ale czemu nie pozwolić wybrać sobie czegoś do xxx zł) i uważa, że po co dbać o pokój, że każe się mu układać, ale przypadkiem nei wyrzucić figurki smoka wawelskiego kupionego 10 lat wcześniej na wycieczce. Albo,
@gdyzgasnieswiatlo Ja w podstawówce i gimnazjum miałem najlepsze oceny w swoim życiu, czerwony pasek na świadectwie co rok, w każdej klasie i ten czas akurat przypadał na mój bardziej nerwowy okres bo codziennie grałem w gry. Mimo to mój stary zawsze dawał mi karę na komputer, bo wystarczyło, że jak przychodził z roboty i mnie widział przy kompie, to już dla niego grałem cały dzień xD. #!$%@? rodzice zawsze znajdą jakiś pretekst