Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moja paczka kisiła się w paczkomacie ponad tydzień na słońcu i nikt jej nie ruszył a teraz cała rozwalona i wciśnięta na siłę.

Kupiłem na szczęście niedrogie #perfumy
Sprzedający pisał że dorzucił gratis, ale #!$%@? no chyba ktoś sobie go przywłaszczył z tak #!$%@? paczki.
Reklamacje u nich praktycznie nie istnieją (°°
#paczkomat
Volan - Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moj...

źródło: comment_1600954957jcLo2RPZIjQTZEopfaCO8b.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Volan: ja tylko raz miałem lipę, którą udało się szybko odkręcić. Na setki paczek to niezły wynik. Czas oczekiwania + koszt przesyłki i wygoda odbiorów = przepis na sukces.
W ogóle inPost chyba nie pozwala wysyłać takich rzeczy jak perfumy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Volan: wydaje mi się ze stąd ze inni nie mają takich złych doświadczeń jak ty, bo jakby mieli toby nie było tej miłości ¯\_(ツ)_/¯ na kogoś zawsze trafi, ja do tej pory 0 problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Volan: Trafiles na #!$%@? kuriera i tyle. A to ze wcisnieta na sile, to wina sklepu, ze zaplacil za tej wielkosci skrytke i przygotowal takiej wielkosci paczke.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 258
@Volan: bo to nie wina paczkomatów tylko Janusza który chciał zaoszczędzić i wybrał najmniejszy możliwy wymiar przesyłki a kurier bardzo chciał dostarczyć paczkę bo zapewne jeśli miałby zwracać do kupa papierologii do pisania...

@paczkomaty_pl mała rada od wieloletniego i zadowolenego użytkowania, wprowadźcie przepis ze jeśli paczka nie zmieści się do paczkomatu na skutek januszowania z gabarytem A, to kurier zabiera paczkę na magazyn, ona wraca do nadawcy wraz z kosztami -
  • Odpowiedz
@Volan: jest to wina zarówno nadawcy jak i częściowo kuriera. Nadawca Janusz cebulak #!$%@?, nadal paczkę o najmniejszym rozmiarze, która nie mieście się dounajmniejszej skyrtki. Kurier podczas wkładania paczki, ma możliwość zmiany jej rozmiarów, jednak wiadomo że kosztuje to czas, a wkładając kilkadziesiąt/kilkaset paczek dziennie, nie ma czasu na takie głupoty, więc prawdopodobnie po prostu wepchał lub już podczas transportu w tirze została na nią rzucona jakąś ciężka paczka i się
  • Odpowiedz
mała rada od wieloletniego i zadowolenego użytkowania, wprowadźcie przepis ze jeśli paczka nie zmieści się do paczkomatu na skutek januszowania z gabarytem A, to kurier zabiera paczkę na magazyn, ona wraca do nadawcy wraz z kosztami - oduczy się cwaniaków a Wy tylko zyskacie :-)


@hiperchimera: a klienci, do których nie dotarła przesyłka i których nie interesuje że sprzedawca janusz wybrał zły rozmiar się #!$%@?ą i następnym razem zamiast paczkomatu wybiorą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grisha: ponad tydzień stała w paczkomacie z którego została nadana, chciałem anulować wysyłkę i ją wyjąć - nie pozwolili
  • Odpowiedz
@Volan: możliwe, że Janusz nadawca nie wydrukował etykiety i włożył bez etykiety. Jest możliwe takie nadanie, ale żeby wyjąć taką paczkę z paczkomatu nadawczego, kurier musi posiadać naklejki tymczasowe, które dopiero na magazynie przeładunkowym są zmieniane na normalne etykiety i paczka może iść dalej. Jak kurier nie miał takich naklejek przy sobie, albo nie chciało mu się #!$%@?ć z takimi paczkami, to kisiła się tydzień.
Jakby była nadana z normalną etykieta,
  • Odpowiedz
@Volan: mordo paczkomaty to #!$%@? beret mi ostro. Wysyłałem bratu buty bo były mu pilnie potrzebne na wesele. Paczką po 1 czy tam 2ch dniach od wrzucenia do paczkomatu ZGUBILA SIE. Ja się #!$%@? pytam jak można zgubić paczkę wielkości pudełka po butach haha i to w tak krótkim czasie. Milion interwencji na infolinię i każdy konsultant #!$%@?ł coś innego i wykluczało się to z tym co mówił każdy poprzedni. Braciak
  • Odpowiedz
A to ze wcisnieta na sile, to wina sklepu, ze zaplacil za tej wielkosci skrytke i przygotowal takiej wielkosci paczke.


@Quimeen: nie jest tak. Moje paczki zgłaszane na gabaryt A, które wchodziły na styk, po trafieniu na sortownie, w trakcie dostarczania przesyłki zmieniły oznaczenie gabarytu na B.
@hiperchimera:
  • Odpowiedz