Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moja paczka kisiła się w paczkomacie ponad tydzień na słońcu i nikt jej nie ruszył a teraz cała rozwalona i wciśnięta na siłę.

Kupiłem na szczęście niedrogie #perfumy
Sprzedający pisał że dorzucił gratis, ale #!$%@? no chyba ktoś sobie go przywłaszczył z tak #!$%@? paczki.
Reklamacje u nich praktycznie nie istnieją (°°
#paczkomat
Volan - Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moj...

źródło: comment_1600954957jcLo2RPZIjQTZEopfaCO8b.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MichalQ20: nie mam pojęcia i to w sumie nie powinno mnie obchodzić, sprzedający pewnie odwalił bo nawet nie dostałem kodu do śledzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Volan: pracowałem w inposcie na infolinii 3 tygodnie to jakiś #!$%@? żart, wyrzucili mnie z powodu, że przekroczyłem ilość przerw po przepracowaniu ~75h DOSTAŁEM UWAGA UWAGA 78 zł i 1800 zł kary za przekraczanie przerw XD to jest jakiś żart, sprawa poleciała na drogę sądową i czekam póki co, ogólnie nie polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volan: no dokładnie, na szczęście los się do mnie uśmiechnął i udało się ogarnąć prace jako przedstawiciel handlowy fotowoltaniki i zarobki już +10k :)
  • Odpowiedz
@paczkomaty_pl mała rada od wieloletniego i zadowolenego użytkowania, wprowadźcie przepis ze jeśli paczka nie zmieści się do paczkomatu na skutek januszowania z gabarytem A, to kurier zabiera paczkę na magazyn, ona wraca do nadawcy wraz z kosztami - oduczy się cwaniaków a Wy tylko zyskacie :-)


@hiperchimera: a nie lepiej naliczyć janusza a wsadzić do dobrego paczkomatu?
  • Odpowiedz
@2for_zelek: ziomuś, wiem, że to #!$%@?, ale zagubienia niestety zdarzają się u wszystkich przewoźników. Gubią się nawet palety. Oczywiście "gubią" należy z reguły wziąć w cudzysłów, bo bardzo często odkleja się po prostu etykieta i taka paczka widmo leży w którymś z magazynów, dopóki nie znajdą jej, nie otworzą i nie zidentyfikują wg opisu.
Z odszkodowaniem za opóźnienie też jest lipa według przepisów prawa. Moooże, jakbyś udowodnił poniesienie znacznej straty z
  • Odpowiedz
@Volan: też nie rozumiem aż takiej miłości. Owszem, są szybcy a paczkomaty mega wygodne, ale kto był kiedyś w POPie ten wie, że wysyłanie czegokolwiek droższego i większego to wyrok śmierci dla paczuszki. Już ja lepiej traktuję stare dresy niż oni paczki na magazynach
  • Odpowiedz