Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moja paczka kisiła się w paczkomacie ponad tydzień na słońcu i nikt jej nie ruszył a teraz cała rozwalona i wciśnięta na siłę.

Kupiłem na szczęście niedrogie #perfumy
Sprzedający pisał że dorzucił gratis, ale #!$%@? no chyba ktoś sobie go przywłaszczył z tak #!$%@? paczki.
Reklamacje u nich praktycznie nie istnieją (°°
#paczkomat
Pobierz Volan - Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie? Miesiąc temu moj...
źródło: comment_1600954957jcLo2RPZIjQTZEopfaCO8b.jpg
  • 49
@hiperchimera: ja wybieram paczkomat tylko po to, żeby nie czekać cały dzień na kuriera. Ostatnio mi z UPS przyjechał koło 15 ;/ ale nie było wysyłki paczkomatem. Nie mniej jednak, nigdy z żadnym kurierem nie miałem problemów. Jedni przywozili szybciej, inni później, ale paczka zawsze była i w bardzo dobrym stanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przedstawiciel handlowy fotowoltaniki i zarobki już +10k :)

@diszowski:
Panie przedstawiciel, chyba nie wiesz co sprzedajesz.
mianownik fotowoltaika
dopełniacz fotowoltaiki
Wytłumaczcie mi skąd ta miłość do @paczkomaty_pl na wykopie?


@Volan: mogę spróbować: ogromna wygoda, bo nie jest się zdanym na widzi-misię kuriera. Idę odebrać przesyłkę wtedy, kiedy chcę, a nie wtedy, gdy akurat pasuje kurierowi. Ponadto, Paczkomaty są już tak popularne, że z większych sklepów odbiory są robione codziennie, więc towar szybko dociera do klienta.
Tobie #!$%@? paczkę, ale to niczego nie zmienia. Zamawiałem do Paczkomatów pewnie z kilkaset razy i