Wpis z mikrobloga

@yuim: BLM i ANTIFA to tak samo jak Faszyści z prawej. A lewica jest za wolnością słowa a jak coś się nie podoba to zakrzykują przeciwników. Wy sie niczym, nie różnicie poza poglądami. A w Polsce nie ma na kogo zagłosować i to jest fakt
zastanawiam się czy oni tak na serio czy to jakiś trolling


@yuim: Serio. Konfederacja proponuje to co Lewica chce wprowadzić w ramach związków partnerskich, ale znacznie dalej idące i rozszerzone na całe społeczeństwo. W dodatku nie wymagające rozbudowy biurokracji i wtrącania się państwa w to kto z kim jest w związku. RiGCZ.
@svr_:

dla wrogow wolnosci nie ma wolnosci, proste

A kto to jest wróg wolności? Bo jak na obecne warunki wolność to przede wszystkim wolność w kwestiach gospodarczych i obyczajowo światopoglądowych więc konserwatyści którzy są za zakazami obyczajowymi też się załapują pod wrogów wolności. Jeżeli ktoś mi mówi, ze jest za wolnym rynkiem ale zakazałby aborcji czy związków homo to nie jest żadnym wolnościowcem.
A kto to jest wróg wolności?


@nie_tak_szybko: neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy karać za poglądy?


@Ipratropium: Mamy? Przecież to już się dzieje.

Bzdurna idea powiedziana przez JKM.


pokaż gdzie i kiedy, bo ja osobiście parafrazowałem neuropejską tolerancję( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yuim: Mordeczko, ale w liberalnym rozumieniu wolności słowa, jeśli ktoś wpierdzieli mi się na trawnik i zacznie krzyczeć, że koronawirusa nie ma, a LGBT chco gwałcić dzieci i niszczyć polsko rodzine, to ja mam prawo go z tego trawnika wypie*dolić. Natomiast na swoim trawniczku może sobie nawet twierdzić, że ziemia jest płaska (a ja mam prawo ze swoje trawniczka go wyśmiewać)

On na swoim trawniczku (w tym wypadku wpisie) nie życzy