Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle i rozkminiam że związek kobiety i mężczyzny to jest jakieś nieporozumienie. Ja nie ukrywam jak i większość facetów szuka kobiety w głównej mierze do stosunku płciowego i żeby nie musieć za tą przyjemność płacić kobiecie lekkich obyczajów. Zbytnio sensu posiadania partnerki nie dostrzegam. Widzę więcej negatywów niż pozytywów jak : ciągle wydatki i kupowaniem jej drogich prezentów, jej kłótnie i fochy o byle co, a później przychodzenie faceta i błaganie na kolanach o przebaczenie, zawyżone wymagania dziewczyny i myślenie że nie jest się jednak tym Chadem z magazynu i myśl że ona w końcu będzie wolała tego Chada, przymus spędzania z nią czasu, jak w tym czasie wolelibyśmy sobie pograć np. w grę, możliwość zdrady i powiedzenie nam że jednak na nią nie zasługiwaliśmy oraz rozkazy : zrób to zrób tamto. No nie widzi mi się takie coś. Dla mnie jest dużo więcej minusów niż plusów. Już lepiej jest zainwestować jednorazowo w seks lalkę i mieć spokój, niż się męczyć przez całe życie dla kilkuminutowej przyjemności. Natura zrobiła z facetów niewolników własnych ciał i pcha ich na siłę do tych związków. Ja już tyle lat jestem sam że już się do tego przyzwyczaiłem i nie widzi mi się tego zmieniać i zacząć robić z siebie pajaca przed laską która czeka na przystojniaka z programów telewizyjnych i będzie miała mnie gdzieś, albo się znudzi mną po miesiącu. To jest dla mnie tak bez sensu. Kiedyś jeszcze jak byłem młodszy jak udało mi się nawiązać jakiś kontakt z dziewczyna przez internet, to bardzo się starałem, płaszczyłem przed nią, ale teraz jak na to patrze to nigdy bym takiego czegoś nie zrobił. Raczej jakby jej się nie chciało ze mną pisać czy coś to bym ją po prostu olał. Ale no ciężko czasami wytrzymać bez tego seksu, no organizm jednak jest do tego stworzony by prokreować i to zaczyna mi wchodzić na psychikę i samopoczucie. Z każdym rokiem jest coraz gorzej i brakuje tego kobiecego dotyku, zamiast mojej ręki. #przegryw #depresja #rozowepaski #stulejacontent #rozkminy #przegryw #zwiazki #seks #niebieskiepaski #blackpill #fobiaspoleczna
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetStud: nie, myślę że wyciągnąłeś źle wzorce z domu i przekładzie je teraz na wszystkie kobiety i teraz żadna cię nie chce, co jeszcze bardziej to potęguje i tak się kręci. Do tego kompleksu i niskie IQ, o czym świadczy brsk umiejętności sklejenia zdania bez obrażania innych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SweetStud: po twoich wypowiedziach można stwierdzić że nie grzeszysz inteligencja. To nie tylko moje zdanie. A w jaki sposób moje wypowiedzi zdradzają moja wagę i czemu nikt inny tego nie dostrzega?
  • Odpowiedz