Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nasz roczny związek na drugim roku studiów przechodził kryzys. Moja dziewczyna miała problemy zdrowotne, mało wychodziła z domu, z ochotą na zabawy w łóżku był spory problem. Kierunek był stosunkowo luźny, fajna grupa się trafiła i chciałem się dobrze bawić. W ciągu dwóch miesięcy przy okazji różnych imprez zdradziłem moją dziewczynę z 3 różnymi studentkami.

Teraz Nasz związek ma już 8 lat, mamy też dwu letnie dziecko. Jej rodzice pomogli Nam z kupnem mieszkania na kredyt (małe miasto), w pracy okej się układa. Generalnie jesteśmy szczęśliwą rodziną, czasem jednak wracam myślami do tamtego okresu, szczególnie jak usłyszę kilka piosenek często wtedy granych.

Czy powinienem kiedyś powiedzieć o tym mojej kobiecie? Za niedługo planuję się oświadczyć i coraz bardziej nie dają mi spokoju tamte wydarzenia. Byłem młody, miałem swoje potrzeby, na związek to nie wpłynęło bo jesteśmy razem do dzisiaj i kochamy się bardzo mocno. Może warto zostawić to w tajemnicy?

#logikaniebieskichpaskow #blackpill #zwiazki #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6b8bc6f49ad326e7b1af2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 20
Czy powinienem kiedyś powiedzieć o tym mojej kobiecie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Chcesz rozwalić związek i zniszczyć dziecku dzieciństwo? Przykładny ojciec.. Było minęło, nie niszcz tego co jest teraz. Nie wiadomo czy różowa będzie mogła to tak zlekceważyć gdyby się dowiedziała. Naprawdę chcesz później żałować, że mogłeś po prostu o tym zapomnieć i nie niszczyć waszego wspólnego życia? ( _)
To zależy od filozofii życia. Znam osoby, które mówią, że wolałyby nie wiedzieć. Ja natomiast traktuję życie w tej kwestii poważnie. Nie wiemy o co w życiu chodzi ani co i czy cokolwiek po nim jest - decydując się spędzić całe moje życie z jedną wybraną przeze mnie osobą oczekuję od niej całkowitej szczerości. Przeraża mnie myśl, że mogłabym tak naprawdę przeżyć życie w kłamstwie. Więc wg mnie powinieneś daj swojej dziewczynie