Wpis z mikrobloga

@czlapka: pomarańczowa (4 linia) ma za zadnie połączyć Wilanów z Mordorem, lotniskiem i dalej Ochotą, Dworcem Zachodnim i Wolą. Zielona (4 linia) do stacji Gocław jest budowana zgodnie z oficjalnymi projektami, zaś dalej to już mój wymysł. Stacja końcowa 3 linii miałaby mieć miejsce na Wilanowskiej albo z wariantowymi dwiema stacjami na skrzyżowaniu Wołoskiej i Domaniewskiej oraz końcową na skrzyżowaniu Woronicza z ulicą Spartańską (dowozówka kierowców i motorniczych do zajezdni).
@Brajanusz_hejterowy: skm odjezdza z lotniska ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiec masz az 4 stacje, a to jest duzo wedlug mnie, z okecia w polgodziny? Dojedzies do centrum.

Znasz uksztaltowanie torow? Nie wyobrazam sobie by mieliby robic tunel pod toramii

Predzej to juz bym pomyslal z ursusa na goclaw?

Ale znowu te tory, oj to metro by bylo niezle zakopane( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
@qhardyq Jaki tam nieznacznie pozmieniał (np. Odnoga na lotnisko czy jakiś dziwny wyginas na Żoli) ale generalnie chodzi o taki schemat. Nie wiem czy oryginał z polibudy można znaleźć w necie. Widziałem na własne oczy i właśnie projekt Jakiego i MJN to trochę kalka z tego. Mowie tu o linii III.
IV linia to jest jakies wróżenie z fusów.
Pobierz jedmar - @qhardyq Jaki tam nieznacznie pozmieniał (np. Odnoga na lotnisko czy jakiś d...
źródło: comment_1600893035pY88uTol5MiOLfkCm4ZBvv.jpg