Wpis z mikrobloga

Kisnę z ludzi którzy w miastach jak warszawa, karków czy 3 miasto zarzynają sie na kredyt na 20 lat by kupić sobie mieszkanie w bloku XD Albo lepiej w apartamentowcu.
Dobre to jest moze na 10 lat ale dalej to jest patologia.
A wyjścia zbytnio z tego nie ma jak sie weźmie kredyciła z niska ratką.
Orka będzie potrzepana w ciągu tych pół roku ale co zrobisz jeśli ludzie wygodę typu 45min do pracy autem w mieście nie przedkładają nad wygodę dojechania autem 45 spoza miasta.

pod warszawą kupić działkarze budowlana i postawić dom 110 metrowy do stanu deweloperskiego ża 250 000 tys zł z działką.
Resztę jak sobie kto woli czy drogo czy tanio leci.

Ale te atramenty to idealny pokaz tego zastaw sie a pokaż sie. W mentalności napływowych ludzi z kompleksami Ego

za 370 000 znajomi postawili w pół roku w technologi wylewanego betonu fajną chatę. z wykonczeniem
A robaki dalej sie gnieżdżą i liczą że nieruchomości tylko będą drożeć. XD

#nieruchomosci #finanse #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazdemokracjibezposredniej
  • 42
@gryfik1989: co ty wogóle opowiadasz. Nie wiem skad ty jesteś ja obracam sie w swiatku małych deweloperów a ty jeszcze śmiesz mi mówić ile kosztuje. Budowa z betonu ? tyle to ktoś z przycunką 150 000 wystawia na sprzedaż.
Przecież nikt ci nie powie wsród znajomych że dal mniej bo chciałby to lepiej sprzedać.
@dzikuZplasriku: Nie wiem czy jesteś trollem czy naprawdę żyjesz w jakiejś utopi, ale niech będzie, na te 'argumenty' odpowiem:

1) Twoja 'działka pod Warszawą' nagle zmieniła się w przedmieścia Grójca, 54 km od stolicy,
Dodatkowo to nie są domy, tylko mieszkania (po 4 w jednym budynku) z ogródkiem jako część wspólna. Powierzchnia 84-97 metrów, poddasze sobie dolicz ale jest do adaptacji (więc nawet nie w stanie surowym).
Jaka cena nie wiem
@dzikuZplasriku: Jestem jednym z tych, z których kiśniesz. Choć wcale się nie zarzynam, lepiej wychodzę na racie kredytu niż na ciągłym wynajemie. Kilku moim sąsiadów planuje wyprowadzkę do domy pod Warszawą, traktując to jako następny etap i skutek wzrostu dochodów. Nie wiem jakie masz rozeznanie, ale ceny działek i domów w miejscowościach przylegających do Warszawy są równie wysokie, jak mieszkania w Warszawie