Wpis z mikrobloga

@Motorowy123: cumplu, na JPII od skrzyżowania z Baraniaka są wyraźne oznaczenia, że prawy pas to prawoskręt, a lewy do jazdy prosto w stronę Ronda Rataje. Wczoraj widziałem dwa pojazdy MPK, które cisnęły prawoskrętem aż do świateł, po czym się rozmyślały i cyk na chama na lewy. "Przewóz zamknięty" obowiązują inne zasady?

Nie uprzykrzajmy życia sobie i innym. A za używanie komóry w trakcie jazdy to ile mandatu jest mordo?
@Motorowy123: powiedz to jaskowiakowi. Ja ide na wojne z mpk rowerzystami i pieszymi. Podzielił teczowy ludzi to do niego pretensje. Ja już mam #!$%@? i bawię sie w jego gre. Z góry przepraszam jak będę blokował albo krzyczał o byle gówno ale cóż takie życie.
@hiperchimera Generalnie muszę przyznać, że mocno przesadzili z remontami w tamtym rejonie. Spowodowane jest to oczywiście terminami bo inaczej kasa na inwestycje przepadnie. Ta sygnalizacja generalnie świruje od czasu gdy puszczono tamtędy 10 z Królowej Jadwigi... Ostatnio mieliśmy przez nią opóźnienia rzędu 15 minut...