Wpis z mikrobloga

@Motorowy123: cumplu, na JPII od skrzyżowania z Baraniaka są wyraźne oznaczenia, że prawy pas to prawoskręt, a lewy do jazdy prosto w stronę Ronda Rataje. Wczoraj widziałem dwa pojazdy MPK, które cisnęły prawoskrętem aż do świateł, po czym się rozmyślały i cyk na chama na lewy. "Przewóz zamknięty" obowiązują inne zasady?

Nie uprzykrzajmy życia sobie i innym. A za używanie komóry w trakcie jazdy to ile mandatu jest mordo?
  • Odpowiedz
@Motorowy123: powiedz to jaskowiakowi. Ja ide na wojne z mpk rowerzystami i pieszymi. Podzielił teczowy ludzi to do niego pretensje. Ja już mam #!$%@? i bawię sie w jego gre. Z góry przepraszam jak będę blokował albo krzyczał o byle gówno ale cóż takie życie.
  • Odpowiedz
  • 11
Może zrobisz zdjęcie jak motorniczy wjeżdża codziennie z Hetmańskiej w prawo na 28 Czerwca gdy sygnał mu tego zabrania i kierowcy mają zielone. Lub gdy wjedzie na skrzyżowanie i czeka aż z naprzeciwka dojedzie inny motorniczy który ma już sygnał zabraniający wjazdu.
  • Odpowiedz
@Motorowy123: ale co mają zrobić? Rozpłynąć się? Przecież tam dalej jest zwężenie i nie da się nie stać na torach, a nawet jak dojadą do krawędzi maksymalnie to i tak co najmniej lusterkiem będą zawadzać na tory.
  • Odpowiedz
  • 1
@VWgolf3 To jest serio durna sygnalizacja. Światło świeci się tak krótko, że szału można dostać. Całe szczęście używana jest tylko kilka razy w ciągu doby na zjazdy i dojazdy na trasę.
  • Odpowiedz
@Motorowy123: brawo... Ma stanąć na środku przystankubo jak widać jest korek(!) , motorniczy otwiera drzwi i ludzie się wysypują... Albo lepiej, jak mają wsiąść?
Jeżdżę tam 2x dziennie więc twoje zażalenie z tylnej części ciała i nieuzasadnione.
Bez odbioru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: jak widzisz to stoi i czeka ;-)

@Motorowy123: wiesz może to sami miłośnicy rowerów zostawili miejsce dla cyklistów z prawej :-) generalnie to jest niechlubny standard tamtego rejonu...

ps. jeśli jeździsz nieco dłużej na bimbie, pamiętasz jak dozwolony był skręt w lewo jak tam maniana się odwalała?
  • Odpowiedz
  • 1
@hiperchimera Generalnie muszę przyznać, że mocno przesadzili z remontami w tamtym rejonie. Spowodowane jest to oczywiście terminami bo inaczej kasa na inwestycje przepadnie. Ta sygnalizacja generalnie świruje od czasu gdy puszczono tamtędy 10 z Królowej Jadwigi... Ostatnio mieliśmy przez nią opóźnienia rzędu 15 minut...
  • Odpowiedz
Zobacz na zdjęciu jak stoi auto po prawej stronie. Tam mieszczą się bez problemu auto i tramwaj


@Motorowy123: no i co by Ci to dało jak dosłownie 20 metrów dalej już się nie mieszczą i nie przejedziesz? Zresztą jest znak nawet na to.
  • Odpowiedz