Wpis z mikrobloga

a kto powinnien byc? sportowcy? celebryci? ta ty pewnie bys sie ucieszyl jakbys chodzil do szkoly im jakuba wojewodzkiego a jakby szkola byla imienia daniela zwierzynskiego to bys pewnie skakal z radosci


@Fighter_forGlory: Skończ k----ć logikę. Nie ma żadnych innych zasłużonych ludzi, nawet dla lokalnej społeczności? BTW, to dla twojej informacji to ci wielcy pisarze i kompozytorzy w swoich czasach też nierzadko byli tym, kim teraz są "celebryci", często też
  • Odpowiedz
@kenobi_: zadeklarowana? a to nie jest tak że nie ma żadnego dowodu tylko raczej domysły? w sensie raczej oczywiste że lesbijką była bo mieszkała z kobietą ale oficjalnie mówiła że to przyjaciółka
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: dobra dobra nie zesraj sie xD ale generalnie sie zgadzam, ze patroni sa zbyt powtarzalni, bo jaki zwiazek ma jan pawel 2 z jakas szkola we wiosce na wypizdowiu gdzie uczeszcza 90 dzieciakow oprocz tego ze byl tej samej narodowosci? a tak to mozna wlasnie docenic jakis lokalnych zasluzonych. i mogles to zaraz ujac a nie najezdzac na to, ze patroni to pisarze, poeci czy ksieza.
  • Odpowiedz
Moje gimnazjum oddało w ręce uczniów propozycje nadania imienia - ja zgłosiłem mojego dziadka ktory był pierwszym dyrektorem w tej szkole i ją budował. Obśmiano mnie i wygral jp2


@prawdziwek: Chyba wszędzie tak jest. Robią jakieś konkursy na patrona, ale niezależnie od wszystkiego i tak zostaje nim obrońca p-------w.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: chodzi mi o ludzi nauki malutki dzbanie. Widzisz czemu wspomniałem o Koperniku i Korczaku, czy twoje deficyty intelektualne cie powstrzymały?

@hiszpanskizdobywca: o Kościuszce zapomniałem napisac, mea culpa, zwracam honor woj. Małopolskiemu. Kościuszki nie szkaluje, jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz