Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kipper: a czemu akurat bebzon, a nie tyje się całościowo? Ja przy wzroście 174 i wadze 67 też mam już lekki brzuszek, a reszta chuda.
  • Odpowiedz
@Kipper: no jednak nie jest to do końca prawdą, bo takie batony są mocno geste kalorycznie, więc możesz ich zjeść więcej zanim masz poczucie pełnego żołądka, niż np warzyw albo owoców.
  • Odpowiedz
@imajoke: to prawda, tez zauwazylem, ze teraz sporo lasek do 25 lat to maja kilka kilogramow za duzo. Jak wiadono świat sie zmienia, a statystki o nadwadze nie klamia. Zeby tez nie bylo, ze czepiamy sie roxowepaski. Srednio co 2 polak ma nadwage.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@wiem_wszystko: co ma chleb pszenny czy napoje słodkie do tego? Masz nadwyżkę kalorii to przytyjesz, ot wielka filozofia.

Żarcie ponad zapotrzebowanie, brak sportu, dyscypliny/liczenia kalorii. Życie nie polega na eliminowaniu czegoś z diety jesli się to lubi i nie jest dla nas szkodliwe (uczulenia itp).

@girlsjustwannahavefun: dokładnie to. Przeciętny facet w wieku 25-30 zaczyna być srogo ulany. A i wcześniej to nie rzadkość.

@beatle1709: od tego dla przeciętnego janusza/grazyny
  • Odpowiedz
@imajoke: czy zauważyliście też, wśród swoich znajomych, że jest bardzo dużo dziewczyn z problemami z tarczycą? Mam wrażenie, że co druga moja znajoma w wieku 20-35 lat bierze na to leki
  • Odpowiedz
Kurka ja lvl 23, dwa razy przez chorobę chudłem w bardzo krótkim czasie (około 2 tygodnie) z 65kg do 50kg ale tej cholernej bariery 65kg przejść nie mogę. Ile ja bym dał by ponad 80 ważyć
  • Odpowiedz
@DunningKruger: to prawda, w wieku 27 lat zacząłem się już lekko podlewać, prawie wszedłem w pierwszy stopień nadwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale no nie kumam jak można o siebie nie dbać i nie zauważyć że zaczyna się być grubym...
Zacząłem chodzić na siłownie, i zamieniłem tłuszcz na mięśnie, a i znowu jestem w środku mojego BMI.
Wystarczyły 3 miesiące by schudnąć 6kg.
  • Odpowiedz
#!$%@? o szopenie. Bebzon wywali od spożywania większej ilości kalorii niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne. I to nie ma znaczenia czy jesz batony kurczaka czy sałatę.


@Kipper: Prawda, gazowany napój dołoży tylko chwilowe wzdęcie.
  • Odpowiedz