Wpis z mikrobloga

Ilość ulanych młodych lasek jest zastraszająca. Tak ciężko nie byc grubasem? Jadąc do pracy co kawałek mijałem jakąś młodą grubaskę do 25 lat.
Wezcie sie za siebie #rozowepaski
#bekazgrubasow #p0lka
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imajoke: nie, to efekt j------o braku edukacji konpletni zero, zero pogadanek dla dzieciaków jakości akcji no nic. Później idę do szkoły żeby przeprowadzić z dziećmi zajęcia o zdrowym odżywianiu to dyrektor oczy w--------a co ja chcę xD i to k---a za darmo bo jakoś projekt, bo wystarczą że wypełnia ankietę czy coś
A później przychodzi pacjentka czy pacjent i jakie podjadanie? 3 garści orzechów przecież to zdrowe!
Pół litra 'soku'
  • Odpowiedz
@imajoke:
Raczej siedzacy tryb zycia swoje robi. Wiekszosc ludzi w miescie ma typowa prace biurowa. Ja dopoki nie zaczalem pracowac na pelen etat w korpo wszelkiego typu to wazylem 60 kg z hakiem, a teraz juz ponad 80 wychodze odkad pracuje (nawyki zywieniowe bez zmian, jak juz to lekko na +, aktywnosc fizyczna troche na minus, bo mniej na techno chodze :D).
  • Odpowiedz
@kcrgs:
"@Kipper: tylko łatwiej o--------c 10 batonów niż 3kg fileta z kury"

A na dodatek po batonach będziesz miał taki wystrzał insuliny, ze bez silnej woli dasz radę jesc je w nieskończoność. A po warzywkach nie chce Ci się jeść i nawet nie trzeba ze sobą walczyć
  • Odpowiedz
  • 2
@boogi77 no ale koniec końców zamyka się to na tym co napisałem wyżej. Masz zapotrzebowanie kaloryczne jeśli je przekroczysz to tyjesz. Logiczne że łatwiej zjeść 3000 kalorii jedząc słodycze niż warzywa.
  • Odpowiedz